Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Nyári szünet vége felé kaptok...

Nyári szünet vége felé kaptok már valami infót az új iskola évről?

Figyelt kérdés

Vagy csak bementek szeptember 1-én és majd akkor?

Netán év végén elmondták a tudnivalókat?

Pl hogy miket kell beszerezni, mikor kell megjelenni, lesz e szülői, stb egyebek.


2022. aug. 18. 07:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A fiam 6.-ba megy, ott megkaptuk a tanszerlistát év végén.

Ofő marad, de a fél tanári kar elment, még mindig látom az iskola holnapján, hogy hirdetnek. Csak remélni merem, hogy találtak embereket, csak elfelejtették levenni a honlapról. Tankönyvosztás jövő pénteken, azt megírták a honlapon. Amúgy nem tudom, de eddig mindig úgy volt, hogy szept 1-jén reggel 8-kor volt az évnyitó. Ezt én szeretem is, a másik gyerekemnek mindig előző nap be kellett menni évnyitóra, volt, hogy vasárnap, hát ez de gáz volt.

A lányom most megy 9.-be, nulla infó. Beiratkozáskor megtudtuk az ofő nevét, ami persze nem mond semmit, mivel nekünk az iskola új. Jövő héten lesz gólyatábor, remélem akkor többet megtud a gyerek. De se tankönyvosztásról, se évnyitóról semmi. Tanszerlista sem, de azt középiskolában sehol nem adnak, szerintem. Mi vettünk pár füzetet, ceruzát, körzőt, a szokásos dolgokat. A rajztanár meg majd első órán elmondja miket kér.

Egyébként holnap kezdenek a tanárok, akkor lesz vége nekik a szabadságnak, remélem akkor azért valamit kiírnak majd a honlapra is.

2022. aug. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!