Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Általános iskola felső tagozat...

Általános iskola felső tagozaton, hogy kérik az iskolátokban a tisztasági felszerelést? A közösbe is kell vinni?

Figyelt kérdés

Alsóban a közösbe kértek csak wc papírt, papírzsepit, szappant, szalvétát.

A covid alatt külön kis tisztasági cuccuk volt a gyerekeknek, mellette a közösbe is még kértek.

Amíg a saját termükben voltak csak egész nap, addig ésszerű is volt ez így, bár az enyém gyerek megtartotta, hogy végig vitte a kis saját cumóját wc papírral, fertőtlenítővel stb


Most felsős lesz, új termük lesz és úgy tudjuk, hogy az órarend szerint mindig más teremben lesz órájuk. Az iskola nagy, vándorolni fognak. A tisztaságit most is kérik a közösbe,de hogy tudják majd azt használni, ha messze lesz a termük? Máshol hogy működik ez?



2022. aug. 30. 15:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk semmit nem kértek be.

Utána mindenki magának vitte a papírzsepit, a szalvétát és a wc papírt. Párszor küldtünk be folyékony szappant is, de azt valaki mindig lenyúlta tartóval együtt. Én végül kézfertőtlenítős üvegcsébe tettem folyékony szappant, amit szilikon tartóban rá tudnak tenni a táskájukra és azt viszik magukkal.

2022. aug. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk nem, de nem mindegy,hogy másnál hogy van? Nálatok kérik.
2022. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hat igazabol zsepivel es egy kezfertotlenitovel boven tulelheto a suli, nem kell nagyon cifrazni szerintem.


Furcsa, hogy kernek meg ilyeneket, nalunk oviban kertek utoljara csomagot.

Valoszinuleg csak arrol van szo, hogy ezeket szetdobaljak a wc-ben es ennyi. Igy mindenki hasznalja.

2022. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem mindegy, azért kérdezem.


Azon kívül, hogy szerintem elvárható lenne, hogy a wc papírt azt nem kellene vinni a suliba, azért érdekel, mert nem látom ennek értelmét. Hátha máshol ésszerübben megoldják.


Teremből terembe cipelni se lesz egy nagyszerű dolog a saját cumót sajnos, de akkor csak a saját gyereknek kell megvenni.

Nem fogják a wc-be kiosztani ezeket, egyik évben sem tették.

2022. aug. 30. 15:34
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Tehát ha kapsz 100 választ és az mind azt írja, hogy náluk nem kell és baromság, akkor azzal bemesz az igazgatohoz és kivered a balhet?
2022. aug. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ki volt téve a saját termükben a wc papír, ha kellett téptek a gurigából. A gurigát se vihették magukkal. A zsepi a tanári asztalon volt, onnan vehettek ha szükségük volt rá. A kézmosó szappant és a törölközőjüket is a hónuk alá csapva mentek a gyerekek a mosdóba. Most még mosogatószert is kértek. :-D
2022. aug. 30. 15:38
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem verem ki a balhét, sőt beviszek 1x a közösbe is..csak többet se.
2022. aug. 30. 15:39
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért baj a közös?! Igazából felsőbe nekünk volt egy saját termünk. Onnan mentünk másik termekbe órára ha úgy volt, és olyan is volt, hogy mentek a mi termünkbe mások. De attól még az a mi “főhadiszállásunk” volt a rajzcuccaink is ott voltak.
2022. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan lesz sajat osztalytermuk egyebkent, kell, hogy legyen, csak ott kevesebb idot fognak eltolteni.

A mosogatoszer mar tenyleg nonszensz, de valoszinuleg ennyire nincs penz, hogy meg ezt is kerni kell. Nem hiszem, hogy a sok szappant meg wc-papirt csak ugy megennek, vagy eltunne a semmiben, biztosan valamire fogjak hasznalni. Majd kiderul, nem kell sokat varni.

2022. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nálunk van a gyerekeknek szekrényük a suliban, ott tárolják ezeket a cuccokat. A teremből eltűnik minden... ☹️
2022. aug. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!