Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » A ti iskolátok használ e-naplót?

A ti iskolátok használ e-naplót?

Figyelt kérdés

(e-napló= netes felület, ahova beírják a tanárok a gyerekek jegyeit)

Ha használ, ti meg vagytok vele elégedve?

Fizetnetek kell érte, vagy ingyenes?

Ha fizettek, mennyit?

Köszi



2015. júl. 8. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

4 iskolásom van, 4 különböző iskolában tanulnak, 3 gimnázium, 1 általános iskola.

Mind a 4 helyen enapló van. Én szeretem, napi rendszerességgel nézem is. Nagyon jó, főleg az egyik fiamnál, aki bentlakásos iskolában tanul.

Még nem hallottam olyanról, hogy valaki fizetett volna érte.

2015. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez már mindenhol kötelező és ingyenes. Én is örülök neki, emailt küld a rendszer, ha bármi bejegyzés történik (jegy, hiányzás, néhány tárgyból témazáró időpontja.) a gyerek kicsit elvarázsolt, hajlamos megfeledkezni dolgokról, úgyhogy nekem nagy segítség:-)
2015. júl. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
1. vagyok. Még nem kötelező.
2015. júl. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk is be akarták vezetni az előző tanévtől,de valamiért meghiúsult.

Nem is kaptak a gyerekek tájékoztató füzetet csak októberben.

2015. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem
2015. júl. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Most komolyan, ki az a gyökér, aki lepontozza a válaszokat? Melyik válaszon mi nem volt a hasznos???????
2015. júl. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem tudom, de én most végig pluszoztam mindenkinek, köszönöm a válaszokat :)
2015. júl. 9. 09:58
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

A fiaméknál is az van, ingyenes. Csodálkozva olvastam, hogy másutt a dolgozatok időpontját is beleírják, nálunk a jegyeket is csak nagy sokára… illetve felhívták arra is a figyelmünket, hogy időnként elírják a jegyeket benne, így kérdezzünk rá. Jó vicc, honnan tudja az ember, épp melyik az elírás? :)


Egyébként én magával a programmal (I3R) meg vagyok elégedve.

2015. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Ingyenes. Nem kötelező még mindenhol. Ennek ellenére mi 2 iskolában vagyunk érintve, mindkettőben használják. Az egyikben a napló sem az igazi, nem is nagyon használják, a másikban teljesen naprakész, nagyon meg vagyok elégedve vele.
2015. júl. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
nem
2015. júl. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!