Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Focizás kötelező az iskolákban...

Focizás kötelező az iskolákban lányoknak is?

Figyelt kérdés
2023. jún. 1. 13:27
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
94%
Miért lenne kötelező?
2023. jún. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Mert épp az az órai tananyag, gondolom.

De nem szokás, hogy lányok és fiúk külön tornáznak?

2023. jún. 1. 13:35
 3/39 anonim ***** válasza:
88%
Miért tornáznának külön?
2023. jún. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
98%
Ha benne van a tantervben, akkor igen.
2023. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
94%
Ha mindenki azt csinálja akkor vagy a lányok is csinálják, vagy órai munka 1-est kapnak megérdemelten (ezt lányként mondom) és mostanság szinte sehol nem tesiznek külön a fiúk meg a lányok
2023. jún. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

4, Nem tudom benne van e.


3, Nekem olyan emlékem van, hogy volt hogy külön tornáztunk. Nem mindig, de focizásra pl. sosem kényszerítették a lányokat gyerekkoromban.

2023. jún. 1. 13:44
 7/39 anonim ***** válasza:
98%

Nem értelek. Miért kényszerítésként fogod ez fel?

Miért olyan evidens számodra, hogy focizni csak a fiúk szoktak?

2023. jún. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
96%

6. "focizásra pl. sosem kényszerítették a lányokat"


Kösz, ezen sírva felröhögtem. Focizásra kényszeríteni. Mintha minimum állva pisilésről beszélnénk.

A focizáshoz 2 láb kell, az pedig - visszaemlékezve lánykoromra - a lányoknak is van.

A foci egy sport.

A lányok is sportolhatnak.

A lányok is focizhatnak.

2023. jún. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 Metionin ***** válasza:
87%
Hát én nem vagyok mostani tini (33) de mi is fociztunk az iskolában tesin. Mikor milyen sport volt épp a tananyag, hol foci, hol kosár, hol röpi, talaj, gerenda, ilyesmik. Mi külön voltunk a fiúkkal de a tananyag ugyanaz volt, ők a csarnok egyik felében fociztak, mi a másikban.
2023. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
92%

Hány évesnek tetszik lenni? Én már lassan 45, falusi gyerek voltam, de már én se emlékszem olyanra, hogy a fiúk és a lányok külön tesiztek volna.

Mi is fociztunk. A fiúknak meg ugyanúgy kellett csinálni a talajgyakorlatokat. Az mondjuk nem volt annyira igazságos, hogy kislabdadobásnál ugyanaz volt az elvárás egy 140 centis, 12 éves kislánytól, mint a Pistitől, aki kétszer bukott, és 14 évesen magasabb volt, mint apám. Az tényleg nem igazságos. (Mondjuk a Pisti szerint lehet, hogy de, mert végre ő volt a legjobb valamiben.🤷)

2023. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!