Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Kapott már beírást iskolás...

Kapott már beírást iskolás gyereked?

Figyelt kérdés

Történt már olyan, hogy a gyereked kapott az ellenőrzőjébe beírást, vagy figyelmeztetést ?

Ha igen, mi miatt kapta? Jogos volt? Lett valami következménye?



2023. aug. 23. 10:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%

Nincs már ellenőrző, Kréta van.

Amúgy meg szoktak beírásokat kapni, persze. A fiam (7-be megy) rendszeresen (beszélget órán és társai) a lányom (6-ba megy), ritkábban, tavaly azt hiszem egyet kapott, mert telefonozott a szünetben.

Őszintén szólva nem igazán izgat.

2023. aug. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer kapott 6.-ban a lányom, jogos volt, következménye annyi lett, hogy tőlem kapta a párját, én is elbeszélgettem vele, nem csak a tanár. Első emeleten van a termük, kiült az ablakba (a lába befelé, de az ablakban ücsörgött), első figyelmeztetés nem használt, mert pár nap múlva megint. Megkapta a beírást, én elbeszélgettem vele alaposan, hogy miért is veszélyes és tilos.
2023. aug. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"mert telefonozott a szünetben."


A szünetben telefonozás az miért probléma? :O

2023. aug. 23. 10:46
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

2x.

Egyszer mert narancsot evett matek órán

Másodszor mert ora elött bemászott a szekrenybe és mikir már kb 10perce ment az óra kiugrott, a tanár meg szívrohamot kapott kb.


Jót nevettem

2023. aug. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Egyszer se kapott.
2023. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%

"A szünetben telefonozás az miért probléma? :O"

Nem tudom, a házirendben is benne van, hogy nem szabad.

De mondom, különösebben nem is érdekel. :) Neki is csak annyit mondtam, hogy szerintem máskor nem csinálja.

2023. aug. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 Érdekes. 15 éve - amikor még csak elterjedőben voltak a mindent tudó telók a gyerekeknél, még érthető volt, de manapság már elég fura ezt tiltani. (Nyilván az órai használat az más.)
2023. aug. 23. 11:16
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

2 oltári tündérke lány után van egy még tündérkébb fiam, de hát mégiscsak pasi.

Idei termés: 1. óra közben direkt hangosan játékból böfögött 2. beledobta a salátát a levesestálba

Mindkét esetben hülyére röhögtem magam mire hazajött, aztán itthon már fapofával elmondtam neki, hogy ne legyen már ekkora paraszt. :)

2023. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Kapott, elsős fiú.

Egyik gyerek folyton cseszegette, hogy játsszon inkább vele, ő pedig végül meghúzta a haját, és meglökdöste. Érthető volt, amit csinált, de attól még jogos a beírás, megbeszéltük, nyilván nem kezdtem el röhögni rajta. Ő napi fél órát játszhat számítógépen vagy telón, ilyenkor azt elbukja.

Egyébként azért tilos szünetben a telózás, mert egymást fotózzák, teszik fel ide-oda, egymást online zaklatják, stb. És ugye ellenőrizhetetlen, képtelenség kordában tartani.

2023. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Az enyém kettőt is:) hülyére röhögtük magunkat.


Tisztelt szülő! A gyermeke a kémia órán tüsszögött, majd köhögött és többszöri felszólításra sem hagyta abba.


Tisztelt szülő! Lánya a matematika tanárát megölelte, kérem beszélgessenek el vele! Tisztelettel: Rajz tanár


A legviccesebb az volt, hogy a megölelte az az elején úgy olvastam, hogy megölte:D

2023. aug. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!