Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Csomagoltok tízórait általános...

Csomagoltok tízórait általános iskolás gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés

Otthon szoktak reggelizni (általában egy kis müzli vagy tejbegríz, vagy szendvics-falatok.)


Suliban 1. óra után van a 'reggeli', aztán ebédre is be vannak fizetve.


Ennyi után úgy érzem, feleslegesen pakolgatok szendvicseket, kakaós csigát, sokszor haza is hozták tavaly.


De valahogy kaja nélkül sem tudnám elengedni őket:), ki tudja miket kapnak aznap, ami nem ízlik.


Ti miket pakoltok a gyerekeiteknek suliba, ha otthon is bekapnak pár falatot, majd suliban is kapnak tízórait?



2023. aug. 29. 12:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%
Itthon nem mindig jut idő reggelire. Először be voltak fizetve tízóraira, de mondták, hogy nem elég, meg mikor több órájuk lett, később volt az ebéd, amúgy is csomagoltam. Attól kezdve csak ebédre és uzsonnára voltak befizetve.
2023. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
87%
Onnantól csomagoltam, hogy menzás lett. Amíg volt tízórai, addig nem. Itthon mindig rendes leülős reggeli volt, szendvics, zöldség, tej.
2023. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%
Én csomagoltam, legtöbbször érintetlenül hazahozták. Akkor abbahagytam. A fiam tavaly elkezdett csomagolni reggel saját magának, azóta megeszi.
2023. aug. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk le lehet mondani csak a reggelit/uzsit. Figyelem az étlapot és a gyerekkel megbeszélve azokon a napokon mikor olyan van amit nem eszik meg akkor csomagolok.
2023. aug. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!