Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Kiégtem az iskolakezdéstől?

Kiégtem az iskolakezdéstől?

Figyelt kérdés

Más is van vele így? Elsős a gyerek,de már elegem van. Nem telt el egy hét,de már 25 dolgot elfelejtett,3 tanár is kissé bunkó volt vele és mennek a drámázások h ki kivel barátkozik meg ki mellé ül. Elegem van, nincs kedvem a konfliktusokhoz, nincs kedvem este 10ig hallgatni h ki mit csinált és ki mit mondott. Mehh. Pedig amúgy egy "jó" gyerek,tehát normális,udvarias,sok barátja volt oviban, nem szokott panaszkodni sem,legalábbis eddig nem tette. A tanárok első nap jófejnek tűntek, de fura,hogy miket mesél a gyerekem, az alapján elég agresszív némelyik (oviban sosem panaszkodott még a szigorú ovonőkre sem).

Szóval, kiégettnek és kifacsartnak érzem magam. Fog ez változni? Ti mikor szoktatok hozzá?


2023. szept. 6. 21:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk dráma nélkül zajlik, nem volt baj ha naponta apránként vittem be a cuccot, kedvesek a szülők tanárok. A gyermekemnek még nehéz megülni, azt mondja kedve lenne rosszalkodni és szeretne állandóan beszélni de nap végén azt mondja jó volt. Eszik is. Eddig nem para, előtte én azért izgultam.
2023. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
lesz ez még így sem anyuka XD
2023. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%

#2esnek nem tudom, hány gyereke van, vagy csak okoskodik.


Igen, én is ezt érzem, + mindennap bőg, nem eszik, ki van készülve az iskolától, a ténytől, nem tudom, mi lesz...


2.gyerek, az elsővel ilyenek nem voltak, minden rendben ment.

Ő most 8.osztályos, felvételi előtt áll, erre kéne készülni, helyette kínlódhatok az elsőssel, mert ideggörcsöt kap az iskola szó hallatán, ezáltal én is kivagyok.


Nem tudom, mások hogy bírják...

2023. szept. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Persze hogy fog változni, még rosszabb lesz.

Viccet félre téve...majd hozzászoktok az új terheléshez és könnyebb lesz. A gyerek is és te is új szituba kerültetek, adj időt magatoknak. Az iskola már nem óvoda, persze sok nem odaillő pedagógus van ,de majd megszokjátok.

2023. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%

3 tanár?


Elsőben 2 tanító van.

2023. szept. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Kiégtél? 😂

Ugyan...

Dráma?

Egyedül te drámázol itt 4 nap után.


Elfelejtett ezt azt?

LOL hisz kisgyerek, aki most kezdte az iskolát. Mit vársz, hogy azonnal agysebész legyen?

2023. szept. 7. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Este 10-ig hallgatod a gyereket? Elsős! Maximum 7 éves. Este 10-kor már rég aludnia kellene. Gondolom kialvatlan ő is meg te is, ettől nyilván idegbeteg mindenki. Az elegendő alvás csodát tesz. Próbáld ki.
2023. szept. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Elsős lányom 20kor már alszik. Kérdező,törekedj te is erre.
2023. szept. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
5ös,több,mint 3 tanár van, több órát is szaktanár tanít itt plusz akivel napköziben vannak.
2023. szept. 7. 09:02
 10/15 anonim ***** válasza:
9.-es a nagy, még nem szoktam hozzá :D
2023. szept. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!