Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Előző este vagy aznap reggel...

Előző este vagy aznap reggel készítitek el a gyermeketek sulis tízóraiját és uzsonnáját?

Figyelt kérdés
Miket szoktatok készíteni?
2023. okt. 24. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
reggel
2023. okt. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Előző este készítem lányom tízoraiját, mivel már nem kelek hozzá reggel pár éve. Igaz már gimi elsős. 5. osztályig keltem vele, utána már nem, férjem is akkor készülődik.

Szendvicset készítek, megy bele alulra valami kence(vajkrém, vaj, margarin, sajtkrem), rá szalámi vagy felvágott, plusz valami zöldség, ami épp szezonális. Vagy májkrém, tojáskrém. Minden nap kap gyümölcsöt is, néha egy kis nasit, joghurtot. Néha peksüteményt, ha veszek vagy sütök. Saját sütésű, teljes kiőrlésű bagettből készül a szendvics. Meleg főtt ételt akkor eszik ha hazaér délután.

2023. okt. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
10.esnek este, helyben járóknak reggel, mert itthon vagyok. Amíg dolgoztam, mindenkinek este készítettem el.
2023. okt. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
Elsős 7 éves kislányom müzliszeletet vagy reggeliző kekszet visz. Este rakjuk el.a tízórais dobozába.
2023. okt. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Reggel. Szendvicset kap és valami kis nasit. Ötödikes, hazajár ebédelni, legkésőbb háromnegyed kettőkor itthon van.
2023. okt. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Előző este. 3 rekeszes a tízórais doboza. A legnagyobba megy egy szendvics, zsemléből vagy kifliből (mindegyik jó nagy az itteni pékségben), amibe meg szoktam kérdezni tőle, hogy mit rakjak, de általában sonkát kér sajttal, plusz mindig rakok mellé valami zöldséget is (ubi, paradicsom, paprika). A "közepes" rekeszbe megy valamilyen gyümölcs felvágva. A legkisebbe pedig valami kis nasi, amit szeret. Pl imádja a különböző Detkis és Gullón-os kekszeket, ezek duplán jók, mert ráadásul cukormentesek is, 90%-ban ilyeneket kap. Ritkábban előfordul, hogy egy fél marék M&M's cukor kerül bele, vagy épp egy Kinder Country, esetleg egy pici Sport Szelet...szóval próbálom egészségesen alapvetően, de nem vagyok cukorfóbiás, amúgy is vékony és rengeteget mozog (sportol is), az elhízás nem fenyegeti egyelőre. Inni vizet visz, nem is kér mást. Másodikos, nyáron töltötte a 7-et.
2023. okt. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Ja igen, azt kihagytam, hogy ebédet és uzsonnát a suliban kap. Előző voltam.
2023. okt. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Aznap reggel.

Szendvics, pékáru, joghurt, túrórudi, reggeli keksz, fornetti pogácsa váltakozik.

Elsős.

Itthon még eszik indulás előtt.

Ebédet, uzsonnát iskolában kap.

2023. okt. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Reggel
2023. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Reggel
2023. okt. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!