Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » 1. osztályba lépő gyermeketekk...

1. osztályba lépő gyermeketekkel az első hetek hogy zajlottak? Reggel csengetésig ott voltatok?

Figyelt kérdés
2015. máj. 9. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, soha. Első 2-3 hétben felkísértem az osztályba (előtte átvette a cipőt,átöltözött). 2-3 hét után semmi, elkísértem az iskola kapujáig.

Miért kellene csengetésig vele lenni?

2015. máj. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Első nap felkísérhettük a terembe, becsengetés után még maradtunk amíg pakolásztak, helyezkedtek, üdvözölték egymást. Falusi iskola, szinte mindenki ismert mindenkit.

Második nap már az aulában el kellett búcsúzni. Nagyon szigorúan veszik, nincs felmászkálás.

2015. máj. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1-2 napig kísérgettük csak, de akkor is csak a teremajtóig, és már jöttünk is el. Nálunk a pedagógusok így kérték.
2015. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A mi sulinkban nem lehet bemenni a szülőnek az iskolába.A kapu előtt válunk el reggel és ott is találkozunk délután.

Ide csak első 2 évben járnak a gyerekek,el vannak különítve a nagyoktól :)!

Megvártam,amíg bemegy.

2015. máj. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!