Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » 1 hónapja àtjött lányom(9)...

1 hónapja àtjött lányom(9) egy másik iskolába költözés miatt. Most hiányoznak a régi barátai és azt mondja unatkozik az új iskolában. Szerintetek fog ez változni?

Figyelt kérdés
dec. 19. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Örüljön hogy nem cikizik és piszkáljak, bántják. Az unatkozas el fog múlni.
dec. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Persze, kell idő, hogy megszokja és befogadják. Mióta jár az új suliba?

Én megmondom őszintén, sokat költöztünk gyerekkoromban és ezáltal sok iskolába jártam, de mindenhol befogadtak. Esetleg mondhatnád a lányodnak, hogy kezdeményezzen Ő. Hány éves? Esetleg áthívhatna pár Neki szimpatikus lányt azt osztályból Hozzátok. Vagy valami programot szervezhetne. :)

dec. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Bocsánat, látom, hogy 1 hónapja jött át. Az még nem olyan sok idő. :)
dec. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Az enyém mikor iskolát váltott nem unatkozott, tele volt élményekkel és feladattal. Gyenge iskolába ment?
dec. 20. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mivel kéttannyelvűbe járt , ezért szerintem igen ez könnyebb. Viszont nem az órán unatkozik szerintem. Hanem pl amikor szabad program van vagy kint vannak. Az első héten sok lánnyal ismerkedett és orult is neki. Én azt gondolom most érzi hogy nem jönnek úgy oda vagy hasonló.
dec. 20. 06:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerű a váltás. Az én gyerekem is nemrég váltott. Hiányzik neki a régebbi közösség. Nem amiből most váltott, mert az rossz volt, hanem az általános iskolai.. Az nagyon jó volt. A középiskola már teljesen más. Nem is szeret járni.


De ahogy írták korábban már az is nagy szerencse, hogy nem piszkálják, nem közösitik ki, mert annál rosszabb talán nincs is.

dec. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Andi80018 ***** válasza:
87%

Kár, hogy otthagytátok a kéttannyelvűt egy sima suliért.. :-(

Írasd be olyan sportokra, szakkörökre, ahol több lány van. Hátha könnyebben teremt kapcsolatot.

dec. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

Ötödikben váltottam sulit. Kiköltöztün külföldre. Az első hetekben tök jó volt, mindenki kíváncsi volt rám, a MAGYAR lányra úgyhogy mindig volt alaki akivel elvoltam. Ráadásul visszahúzódó gyerek is voltam, ezért nem nagyon mertem én odamenni másohoz, mindig ők jöttek oda, de egy idő után a varázs is elmúlt náluk, már nem volt újdonság, hogy külföldi gyerek van az osztályban, meg már azt is hogy én sosem megyek oda is úgy vették, hogy nem akarok barátkozni, ezért szépen egyedül voltam és nekem is hiányzott a magyar suli, én is unatkoztam.

Aztán lettek barátaim és utána a hiányérzet is elmúlt.


Szóval a gyerekednél is átmeneti időszak ez.

dec. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!