Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen az elsős tanárnőtök?

Milyen az elsős tanárnőtök?

Figyelt kérdés
A mienk flegma és undok. Tudom,nem túl jó a fizetés meg sok a szefo gyerek, de az én gyerekem problémamentes és vele is ilyen..vannak egyáltalán még jó tanárok?
febr. 8. 23:25
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Tanítónő...
febr. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Nincs már elsős tanítónőm. Akkor nem lehetnék az oldalon☹️
febr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Milyen elsős tanárnő? Eseeg tanítónő....


"az én gyerekem problémamentes"

Legalábbis szerinted...

febr. 9. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk szuper, szakmailag és emberileg is. Lehet sokat segít, hogy a saját fia is épp elsős (másik osztályban).
febr. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2 tanítónője van a lányomnak, mindkettő aranyos, kedvesek, a gyerekem szereti őket. Szépen haladnak, motiválják őket. Hogy volt-e olyan pillanat, amikor hangszínt váltottak? Persze. Hallottam már megemelt hanggal őket, mert épp káosz volt (25-en vannak), egyik vitte magával a másikat és átkellett kiabálni 25 zsizsgő gyereket, hogy újra rend legyen a teremben. Nekem már a harmadik elsősöm van, nagy problémám sose volt a tanárokkal, tanítókkal. Van akivel volt apróbb gondom, de azt orvosoltuk. Van aki nem szimpatikus, de probléma nincs. Olyan is akit nem szeret valamelyik gyerekem (ugye hárman vannak, van felsős, alsós, "lefedjük" az iskola tanári karát, kb mindegyikkel valamilyen formában érintkezünk), de ez sem gond. Nem kedveli, de nem szemtelen vele, így nincs gond. Szóval igen, vannak jó tanárok, szerintem nem csak itt. Pedig az én gyerekeim nem "probléma mentesek", mindegyiknek van valami kis huncutsága (azért a határokat tudják, de előfordul, hogy rájuk kell szólni).
febr. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Harmadikos és elsős gyerekeim vannak és mind a 4 tanítónő nagyon jó. Nagyon szeretik őket a gyerekek, jól haladnak, ötletesen tanítanak, pedig a legfiatalabb is 47 éves.
febr. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

"Már" másodikos, de nyilván ugyanaz mindkét tanítója (na jó, ez nem olyan nyilvánvaló, mert a szomszéd osztályban csere volt, mert elmentek), de:

Tökéletes mindkettő, pedig tele van "szefóssal" az osztály, az enyém is "az".

Hogy lehet valaki ekkora gyökér?

Az ilyenekkel van a legtöbb gond, nem a diagnosztizált, így megfelelően fejlesztett, kezelt gyerekekkel.

febr. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
Szuper volt. Ahogy a felsős ofő is. Állami oktatásba már nem nagyon találni ilyet, ezért vittem magánba.
febr. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A mienk egyfolytában forgatja a szemét és húzza a száját. A szülőin dícséri az osztályt,de közben a hangsúlyán meg arcán látszik,hogy ki nem állhatja őket. Egyfolytában ironizál, hülye stílusban válaszol. A gyerek elmondása szerint bármivel fordulnak hozzá, azt mondja, hogy kit érdekel,nem érdekel.
febr. 9. 08:46
 10/10 anonim ***** válasza:

Másodikos a fiam, de ugyanaz nyilván az ofője, mint elsőben.

Aranyos, fiatal. Ért a gyerekekhez, érti, hogy mindannyian mások. Rugalmas, mindent meg lehet vele beszélni. Jól meglátja, hogy melyiküknek mi a gyengéje, erőssége. Pl a fiam folyékonyan olvasva ment oda elsőben, a tanára szerint negyedikes gyerekek se tudnak így olvasni. De nem kétségbe esett, hanem nyomtatott neki feladatlapokat, hogy lekösse, amíg a többiek olvasást gyakoroltak. Ha konfliktus van, azt is tudja kezelni. Mi nagyon szeretjük.

Az ofő-helyettes is hasonló, csak ő talán kicsit szigorúbb, kevésbé elnéző (ami nem feltétlenül baj).

febr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!