Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Segítség! Megőrülök a liberáli...

Segítség! Megőrülök a liberális tanárnőtől! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Idén bevezettek egy új tantárgyat az iskolába, a neve European Studies. Arról szól, hogy megismerjük Európát, angol nyelven folyik, elvileg. Erre a célra egy új tanárnőt is vettek fel. De komolyan, olyan ideges vagyok a liberális maszlagtól, amit belénk dumál-.- Pl.: Le kellett rajzolnunk a kedvenc mesénkből egy jelenetet, én a Forró vizet a kopaszra! c. népmesét rajzoltam. Erre lecsesz, mert ez diszkrimináció, hogy a farkast azért akarja bántani a malac, mert más mint a többi farkas. Meg szünetben egy osztálytársam négerviccet mesélt és majdnem megpofozta, mert nem nevezhetjük négernek, mert manapság nem szabad azt mondani hogy egy néger áll az utcán, hanem azt kell mondani hogy egy férfi vagy egy nő áll az utcán... Már megőrülök tőle! Meg a sulinkban elég vegyesek a nemzetiségek (arabok, portugálok, osztrákok németek, cigányok, amerikaiak, magyarok), és ő ennek örül, én sem utálom a többieket, de azért is lecseszett a múltkor, mert kérdezte, hogy hol vannak a többiek, én meg válaszoltam, hogy a portugálok még a tesiöltözőben, a németek meg lementek a tízóraiért. Ez nem túlzás már kissé?

13/L (6ik)


2010. nov. 24. 14:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
47%
:)
2010. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
30%
:)))
2010. nov. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%

Át esett a ló túlsó oldalára a tanárnőd..

Az tény és való,hogyha egyszer a nagyvilágba csöppensz ,és ott egy feketét négernek szólítasz (a néger szót ismerik mindenhol a világban) Nagyobb bajod lesz belőle mint gondolnád.Ezért mondjuk az nem baj ha ilyen fiatalon beléd nevelik,hogy a néger az nem négere(mert ez sértő) hanem fekete..

De a többi az tényleg nevetséges..Én külföldön élek,és a fiam külföldön tanul..Neki is rengeteg más nemzetiségű osztálytársa van.Bizony itt kint is így hangzik a kérdésre a válasz,hogy ki hol van amit írtál..nem is lehet másképp mondani(hacsak nem sorolod fel név szerint az egész iskolát)teljesen normális válasz,hogy a németek itt,a portugálok ott,a kínaiak amott..Ezzel nincs semmi baj..Azt,hogy a kedvenc meséd a "kopasz mese" nos,ez van..Ettől még nem kell drámáznia hiszen csak egy mese..Nekem eszembe se jutna,hogy a farkas másságát sérteném vele..Ezek szerint a bújj-bújj zöld ág játékos dalocskát is utálja mert szexuális vonatkozása van??Vagy a süket szótól is hisztizik mert az nem süket hanem síket??(csak megjegyzem van 3 süket kollégám,akik maguk is azt mondják,hogy ők süketek,nem síketek.)

A tanárnőd szimplán csak buta,és azt hiszi hogy úgy van jó ahogy ő gondolja...

2010. nov. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%

Hát lehet hogy egy picit túlzás. Bár nem is tudom....

Lehet hogy azért ilyen mert őt is kiközösítették amikor kisebb volt. Vagy nem tudom. Sok mindent nem tudsz csinálni vele.

2010. nov. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
legközelebb nevek alapján tájold, h ki hol jár éppen:D amúgy az a mese jó, ezek felül minden magyar- és egyéb- népmese vmit diszkriminál... én sem vagyok oda a rasszizmusért, de amióta egyetemre járok, én is így mondom, h pl a németek büféznek, a koreaiak elmentek az akármelyik intézetbe, egy francia meg dohányzik az ajtó előtt. szerintem nem mondtál semmi sértőt. én beuszítanám anyukámat, h kérdezze meg a kedves tanárnőt, hogy mondaná el, h 3 német, 2 olasz és 6 angol ül a buszon? 11 ember ül a buszon. de kihez milyen nyelven szóljak??:D
2010. nov. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
:D:D Én is megidegesednék. De reméljük egyszer odáig is el fog jutni a tanárnő, hogy ha téged "lemagyaroznak" azt is szóvá teszi :)!
2010. nov. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Az se tetszik neki, hogy piros-fehér-zöld szalag van a táskámon-.-"
2010. nov. 24. 15:34
 8/29 anonim ***** válasza:
13%
ja meg gondolom az se tetszik neki hogy úgy köszönsz el hogy kitartás éljen szálasi szebb jövőt
2010. nov. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rasszista, de nem is szeretem a cigányokat. Hogy miért? Mert megverték a legjobb fiú barátomat, mert az ő lakótelepükön mert keresztülbringázni. Jól ellopták a vadiúj iPod-ját, a bringájára meg szerencsére csak ráírták h "lóf*szt akarok"
2010. nov. 24. 15:38
 10/29 anonim ***** válasza:
75%
Pffff ilyen agybutítás van ált iskolában???? Még jó hogy te nem veszed be ezt a baromságot, édes istenem, european studies.... Még a beve is undorító
2010. nov. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!