Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit tegyek ha a gyermekem...

Mit tegyek ha a gyermekem osztalyfőnökével nem jövünk ki? Többi lent..

Figyelt kérdés
Nem együttműködő. Elfogyott a türelmem. A megbeszélés nem hozott eredményt, lekezelő módon beszélt. A gyerekről ugyan leszállt, viszont velünk arrogáns, kötekedő. Konkrétan belénk állt, személyeskedik. Direkt másképp emlékszik mint ami elhangzott a megbeszélésen. Meghazudtol. Konkrétan kipécézett minket. A felettese mindenről tud, maga mellè állította. Egy jól működő osztályból problémás osztályt csinált. Nem szeretném ebbe a közösségbe járatni a gyermekem már. Mi a teendő? Most már inkább fizetnék is, hogy emberszámba vegyenek minket.

febr. 13. 09:52
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Iskola váltáson kívül nincs más opció. Nem sok véleményt lehet erről,mert ez így egyoldalú csak,sajnos.
febr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
86%
Ez így marha általános... De vidd máshova a gyereket aztán ha ott is problémád lesz az osztályfőnökkel akkor nem benne volt a hiba...
febr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
88%

oké, hallottuk a te részedet... emiatt nem fogjuk a tanárnőt szidni.


Megszoksz, vagy megszöksz... iskolát lehet ám váltani

febr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
89%
Mi is hasonló cipőben járunk. Mi és még az osztályból 5 gyerek szülei az iskolaváltás mellett döntöttünk. Nálunk csak az SNI-s gyerekek lettek céltáblák.
febr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szeretném ebbe a közösségbe járatni a gyermekem már. Mi a teendő?"


Megadtad a választ: iskolaváltás.

Egyébként szerintem is nagyon egyoldalú és általánosságok szintjén mozgó a leírásod, így ebből egyáltalán nem lehet tudni, melyikőtök készülékében van a hiba.

febr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
72%
Tehát az osztályfőnök nem bír téged és emiatt xar lett az osztalyközösség? Aha
febr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
6- os ez aranyos.:))) Nem egészen. Pikkel ránk, a gyerekre is, de őt békén hagyja mostanában. Viszont a közösségre az ő személyisége nincs jó hatassal, ezért az osztaly se a régi. Azt akartam érzékeltetni, hogy itt nemcsak 1 bajunk van.
febr. 13. 12:51
 8/38 A kérdező kommentje:
Egyébként mit nem lehet azon érteni, hogy belénk all, szemtelen, lekezelő, stb. Kötekszik. Keresi az alkalmat amikor kotekedhet.
febr. 13. 12:53
 9/38 A kérdező kommentje:
Ha rólatok állítana olyasmit ami nem történt meg mert ő másképp emlékszik, azt hagyjátok? Olyan dolgot mond amit mi nem mondtunk..
febr. 13. 12:55
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk nekem sosem volt napi kapcsolatom a gyerek osztalyfőnökével, így esélytelen lett volna az, hogy "belém alljon". Szülői értekezleten kell vele találkozni, vagy ha gond van a gyerekkel. Onnantól nehéz kötözködni. Miket állít szerinted, kinek mondja ezeket a dolgokat?

Nem, az osztalyfőnök személyisége nem teszi tönkre az osztalykozosseget. Amikor én általános iskolás voltam, ötödik osztalyig 4 különböző osztalyfőnököm volt, felsőben meg kb félévente volt más. Az osztály ettől még nagyon jó és összetarto volt

febr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!