Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szülői értekezleteken mennyire...

Szülői értekezleteken mennyire gyakori, hogy van egy irányításmániás szülő aki nagyon idegesítő mikor megmondja magáét?

Figyelt kérdés

Hogy kezelitek?


Én úgy, hogy ignorálom és nem támogatom az ötleteit, mert 99%-ban nem értek vele egyet.

Csak félek, hogy gyerekekre ez le fog csapódni és ha nem állok be a sorba a gyerekeiket ráküldik az enyémre.


Valaki találkozott már hasonló jelenséggel?



máj. 11. 10:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Tipikus. Az esetek 90%ban van ilyen. Mi megúsztuk szerencsére.
máj. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ember mindenhol van sajnos az életben, nem csak szülői értekezleten. Meg kell próbálni ignoralni őket, "tulkiabalni" úgysem lehet, abban ő a rutinosabb.
máj. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azt hozzáteszem, hogy annyira erőszakosan viselkedik (verbálisan) mint egy 7 éves gyerek. Értelmi intelligencia 0.
máj. 11. 10:17
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem inkább az a baj, hogy ha ők sem szólalnának fel, mindenki lapítana, mint a szr a gazban. (Már elnézést). Van, amikor a nagypofájúak egyedül azok, akik kiállnak a gyerekek érdekei mellett, az óvónő hisztériáit lecsavarják, vagy tudnak ötletelni egy kiránduláshoz.

Nem, nem értek egyet a feltűnésviszketegségükkel vagy a felesleges fontoskodással, csupán kiemeltem a jó oldalukat is. Mert van.

máj. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
4# kivéve, ha hülyeségeket beszélnek, nem hasznos dolgokat, ami elég gyakori.
máj. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#5 van olyan is, igen.

#4

máj. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#4 nem erről van szó, teljesen öncélúak a felszólításai.
máj. 11. 10:43
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, légy olyan mint ő. Lássa, hogy nem ő körülötte forog a világ és másnak is van véleménye. Ne hagyd elnyomni magad és a többi szülő se.

Nálunk pont rendezvénnyel kapcsolatban volt hiszti ezektől a szülőktől, hogy miért nem otthon sütött fánk lesz, mert az olcsóbban jön ki. Komolyan ezen vitáztak a nagyszájúak, de amikor megkérdeztük, hogy megsütik-e(én és a párom vittük a fánkot), akkor hírtelen elkussólt az összes és csak egy nemet nyögtek ki. Véleményük az elég hangos volt, de amikor tenni is kellett volna.....

máj. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%

A lányom elsős, és sok szülő szabad időbeosztásban vagy egyáltalán nem dolgozik, így sok a saját kezűleg megoldandó ötletük. Amikor sulis program van, nem kérdésként merül fel, hogy mi legyen, hanem már leosztva, hogy te mit fogsz sütni? És te? Te ezt, mert mások nem vállalták, jó? ...

Én meg hüledezek, hogy miket képzelnek. Mindig megmondom, hogy nem, mert nincs rá időm és ennyi. A gyerek se kevesebb ettől, én sem, de én teljes munkaidőben dolgozom, hazaesek 6 körül és még süssek nekik valami istennyilát, mert kitalálták.

Nálam működik, ha konkrétan rákérdezek, hogy ők ezt mikor csinálják meg, mert nekem szrni sincs időm este, nemhogy ezekre. Aztán kiderül, hogy a nagyszájúak egyik fele a mamával csináltatja, a másik meg egész nap otthon van. Én simán megmondom, hogy rám egyik se passzol, szóval nem szállok be. De beadok egy tepsi sütire való pénzt, csinálja ő, ha van ideje. Ere csend szokott lenni.

Nyisd ki a szád és ne hagyd lenyomni a hangod, amíg meg nem hallják.

máj. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

"ha nem állok be a sorba a gyerekeiket ráküldik az enyémre"

. Ezt úgy hívják, hogy paranoia.

máj. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!