Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy hataloméhes, irányításmáni...

Egy hataloméhes, irányításmániás ember miért akarja velem elhitetni, hogy bármit megtehet velem?

Figyelt kérdés

Olyanokat mond,hogy ha akar,a sérelmemre követ el dolgokat,meg elnyomhat,anélkül,hogy kiderülne. Ha el akar érni valamit,arrogáns és cinikus módon adja elő és hivalkodik az intelligenciájával.

Azt állítja,minden lépésemről tud és jobban ismer engem,mint én saját magamat. Minden szemétségre azt mondja,hogy "jajj csak a saját érdekedben teszem".



2018. jún. 7. 16:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kívülállóként tudom, könnyen adok tanácsot. Nem ismerjük a céged hierarchiáját, de annyit tudok tanácsolni, jelentsd a felettesénél. Kérdés, adott esetben kinek hisznek? Sajnos, tapasztaltam már ilyet.
2018. jún. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az apám az. Ő akar mérgezni a saját érdekemben.
2018. jún. 7. 16:42
 3/16 anonim ***** válasza:
Édesanyád mit szól ehhez? Utolsó lehetőség: Gyámhivatal.
2018. jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Lehet azért mert pont a lázadó korba vagy amikor álltalában semmit sem akarsz csinálni vagy ugye csak félt téged.
2018. jún. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#4 Azt csinálok amit akarok,szabad ember vagyok,idén 23 éves.

Azért piszkál,mert egy IRIGY,élettelen ember,akinek egyszerűbb valakire rátukmálni a saját nyomorát.

Aki szeret,az nem elnyom,hanem inkább támogat!

2018. jún. 7. 18:49
 6/16 anonim ***** válasza:

Szakíts meg minden kapcsolatot vele, amíg nem késő, mert megmérgezi előbb a lelked aztán a gondolkodásodat!

Sajnos nincs más mód, mert ő már nem fog megváltozni, de te még élhetsz normális életet...

2018. jún. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Erre én azt szoktam mondani, a segítség az amit én kérek, amit valaki magától csinál, az beleszólás.


Ilyenkor kérdezd meg tőle, hogyha szeret akkor miért akar neked rosszat? Meg amúgy is, ha b....gat valamivel kérdezd meg, neked jó, hogy nekem rossz? Vagy mikor valamit csinál ami "neked jó" egyszerűen mond meg neki, hogy ugye tudod, hogy a te hibád, hogy 23 éves koromban ezt sem tudom, ha eddig nem sikerült megtanítanod ezután sem tudod.

Esetleg megemlítheted neki, hogy ezzel azt fogja elérni, hogy amint el tudsz költözni, elköltözöl és mivel a hülyeségeire nem vagy kíváncsi, ne lepődjön meg ha nem nagyon fogod keresni...

2018. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem hogy keresni nem fogom,hanem kifejezetten megszakítok vele minden kapcsolatot. Csak az a baj,hogy a mobilszámom megvan neki és így tud zaklatni. Ha felhív és elkezd kóstolgatni,olyat beleordítok a telefonba,hogy megemlegeti...
2018. jún. 8. 00:02
 9/16 anonim ***** válasza:
Változtass mobilszámot, akiket szeretsz - hozzátartozóid, barátaid, barátnőid, ismerőseid - azokat erről értesíteni tudod, vagy apád mobilszámát egyszerűen tedd "Szűrt listára" és máris nem tud elérni.
2018. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Szia,


Azért a mobilszámod nem kell megváltoztatni, mert lehet fontos dolog miatt keres, de ha hülyeségeket kezd el magyarázni, annyit mondasz rá, hogy bocs apa most nem érek rá erre puszi.

2018. jún. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!