Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Miért gond, ha ennyi idősen...

Miért gond, ha ennyi idősen kávézom?

Figyelt kérdés

Jó egy éve hétköznap reggelente megiszok egy kávét (06:00 előtt kelek). Az elmúlt 1-1,5 hónapban délelőtt a suliban megittam még egy energiaitalt is, de ezt már 'letettem', így csak a reggeli kávé maradt, de nem midig iszom meg teljesen (fele, negyede megmarad, mert nagy bögrével iszom).


Délután, ahogy hazajöttem a suliból, csak akkor iszok meg egy kávét, ha fáradt vagyok, és készülnöm kell másnapra (1-2x).


Azért jutott eszembe, mert leszólt itt valaki, hogy ennyi idősen miért kell kávézni. Akkora nagy probléma? Személy szerint engem kikészít a korán kelés...



19l



2013. márc. 9. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
saját szuverén jogod kávézni. de ha korábban lefekszel, nem lesz szükség a kávéra!
2013. márc. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha 20:30-21:00 közt lefekszem este (és el is alszom), ugyan úgy szükségem van reggel a kávéra :(
2013. márc. 9. 12:23
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
akkor rászoktál. olyan nincs, h. 10óra alvás után álmos vagy. hacsak túl nem alszod magad. a kávéra is rá lehet szokni ám.. .
2013. márc. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom, de ez csak hétközben van, amikor suli van!
2013. márc. 9. 13:00
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
szia, én 14 éves korom óta kávézok. Napi 1-2 simán belefér nálam, de van olyan is, hogy 3-4hétig nem iszok 1 bögrével sem. Szerintem a kávé a legkisebbik "rossz". Rám sokszor jó hatással van, pl. amikor tompán fáj a fejem és nagyon nyomott a hangulatom rendbe rak. Na meg szeretem az ízét. Rám 14 évesen sem szólt senki, max anya, hogy este már ne nagyon igyak.
2013. márc. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Én kb. 16 éves korom óta kávézom, bár eleinte csak ezt a 3 in 1 kávét ittam, kb. 18 éves koromtól rendes kávé. Nem tehetek róla, muszáj innom, mert ha nem is iszom reggel akkor iszonyatos fejfájásom van egész nap és fáradt vagyok. Pedig én is korán járok aludni. 20L
2013. márc. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Nem gond, hiszen napi 2-3 kávé egészséges. De több nem.
2013. márc. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]

Előző voltam.

2013. márc. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

Állítólag reggel egy almának ugyanolyan hatása van, mint egy kávénak.

Próbáld ki!

(mondjuk én imádom a kávét és utálom az almát, de hajrá :D)

2013. márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én 12 éves korom óta kávézom, mivel 70/50 a vérnyomásom már azóta, és rendszeresen elájultam, és nem akartak koffeintablettával tömni.
2013. márc. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!