Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ti elmennétek osztálykirándulá...

Ti elmennétek osztálykirándulásra egy olyan osztállyal, ami kiközösít titeket?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 21:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
65%

Igen. Ha szülőként kérdezed,akkor: méghozzá a gyermekem/gyermekeim miatt! Nekik kell példát mutatnunk! Ha mi csak mondogatjuk,hogy nem szabad velük foglalkozni (pl valamivel megbántja az osztálytársa a gyermeket),és mi magunkra vesszük a dolgokat-pl a kiközösítést- akkor azzal nem mutatunk példát,a gyerek azt látja,hogy Te is magadra veszed! Nem vagy köteles senkivel beszélgetni,semmilyen téren foglalkozni,érezd jól magad a gyermekeddel!! és a kirándulás végén beszélgessetek arról,milyen klassz volt!! Hidd el,a többi szülőt az fogja idegesíteni,hogy Te teszel rájuk! :-D :-D


Ha nem szülőként kérdezed,akkor azért,hogy had egye a fene a többi gyereket,hogy Téged nem érdekelnek!! Biztos van az osztályban legalább 1 olyan,akivel jóban vagy! Barátnőmmel minket is kiközösítettek,és 3 napos kirándulásra mentünk :-) Jól éreztük magunkat,ez nekik nem tetszett,és mivel megismerkedtünk másokkal,így szóltak a tanárnak,büntetésből ki sem mehettünk este a szállásról,de nem érdekelt,jót röhögtünk ott is! :-) és rajtuk,hogy ilyen szerencsétlenek :-D :-D

2013. máj. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

utolsó: miért kérdezné szülőként? nem értem az összefüggést a kérdés és a válaszod első fele között. off vége

nagyon-nagy mértékben számít, hogy mennyire vagy kiközösítve kérdező és, hogy mióta. nem tudom, hogy elmennék-e. nekem mindig volt (és remélem lesz is (nem csak egy több is)) egy olyan oszt.társam akivel jóba vagyok/voltam szóval bennem fel se merült, hogy ne menjek. miért vagy kiközösítve? jó lenne tudni, úgy jobban tudnánk segíteni.

2013. máj. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
100%
Nem
2013. máj. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
Nem, minek menj velük, ha ők csak kötekednek veled. Sokan itt írják neked, hogy meny meg ilyen. Nos talán lehet, hogy a kirándulás után már nem leszel annyira kiközösítve, de az is megeshet, hogy sokkal rosszabb lesz. Persze ez nagyon nagyban függ az osztálytól, kiközösítés módjától és attól is, hogy miért vagy kiközösítve!
2013. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék. Ha a mostani osztályomra gondolok, van 3 ri.banc akik tönkretennék az egészet, hiába van 28 másik ember, akikkel jóban vagyok, csak akkor mennék el, ha azok nem jönnének. Át tudom érezni a kérdező problémáját, pedig nem engem közösítettek ki, hanem úgy összességében viselkednek undorítóan. 17L
2013. máj. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pont ezért nem jön egy csaj az osztályból,mert kiközösítik,mondjuk nekem nincs bajom vele,mondtuk neki hogy jöjjön,mert azért utolsó év,de nem tágít....
2013. máj. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
41%
16: ...lehet, hogy egyszerűen tartása van?
2013. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
100%
Tudod, én az első erre ulaló jelnél otthagytam a bandát, és más barátokat kerestem. Egy idő után a nagyhangúak jöttek volna törleszkedni - akkor viszont már engem nem érdekeltek (jó tréning volt anno igen régen a kellemetlen munkahelyi légkörre való felkészüléshez!).Valami hasonlót javasolnék Neked is!
2013. máj. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
100%
NEM!:) Velem is volt már ilyen,hogy kiközösítettek mert a nagy menő lány aki az lb-m volt hát..már nem az ;) Szóval amiért nem voltunk jóban a kis gazdag p.csával az egész osztállyal megutáltatott..ez még 7.ben volt.Igaz hogy egy napos kirándulásra mentünk de minden nap csúfoltak és nevettek rajtam! Ha tényleg kiközösítettek akkor szerintem ne menny! Nem éreznéd olyan jól magad mint a többiek és talán emiatt is gúny tárgyává válnál.Ha a tanárokkal lennél azon röhögnének,ha egyedül azon! Ilyenkor nincs mit tenni. Szerintem ne menny,hiszen otthon,családi körben vagy a barátaiddal vagy a gép előtt :D de jobban éreznéd magad? mert ha igen akkor maradj:)
2013. máj. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már nagyon régen voltam osztálykiránduláson, remélem nem gond, viszont egyszer valóban elmentem egy számomra nem túl szimpatikus közösséggel. Nem közösítettek ki, csak nem én voltam a Barát#1.

Amikor volt alkalmam kettesben beszélgetni néhányukkal, egészen új oldalukat ismertem meg, mivel iskolán kívül nem túl gyakran találkoztam velük, így mindig csak azt az énjüket láttam, amelyiket a csapat társaságában mutattak. A legtöbbjük csak azért viselkedett furcsán, hogy imponáljon a haveri társaságának, nélkülük azonban rendkívül értelmes beszélgetéseket lehetett velük folytatni, sajnos ez csak addig tartott amég a banda megint meg nem jelent, épp ezért igyekeztem egyszerre csak 2-3 emberrel lenni.

Ha esetleg azon hezitálsz kérdező, hogy elmenj-e egy ilyen osztállyal kirándulni, nos először is azt mondom, hogy döntsd el te, én csak ajánlani tudom, hogy próbáld meg, én nem ismerem őket.

2013. máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!