Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes már mostanában megvenn...

Érdemes már mostanában megvenni az elsős iskolatáskát, vagy lesz akció nyár végén? A Herlitz iskolatáskáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék minden kiadást augusztusra hagyni, ezért kérdezem.
2011. márc. 16. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Én karácsonyra kaptam meg a táskám, és a következő szeptemberben mentem suliba.
2011. márc. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én még nem venném meg, inkább szétnéznék akkor, amikor bővebb lesz a választék, árban is.

A rá szánt pénzt viszont eltenném, hogy könnyebb legyen akkor anyagilag.

2011. márc. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Végül is most is meg lehet venni,ha nem akartok 43 boltban 400 táskát végignézni.:)

A Herlitz-ben kicsinek találom a tárolórészt.A könyvek elférnek,de ezen felül egy csomi papírzsepit is művészet beletenni.(és még a tolltartót is)

Ja és a régebbi típusú téglalap alakúakban egy oldalra csúsznak a könyvek,és ferdén áll a gyerekek hátán.

2011. márc. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Akkor lehet, hogy Budmilban folytatom a gondolkodast. Hat, igen, nincs kedvem 600 felet megnezni, mert az 1 evest is vinni kell magunkkal, sajnos nincs akire ra tudnank bizni. Ezert is szeretnek mindig valamit megvenni, hogy aug-ra mar ne sok maradjon.
2011. márc. 16. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk téglalap alakú Budmil van már a 2. évet húzzuk vele, de szerintem jövőre is bírni fogja.
2011. márc. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom. Egyre jobban a Budmil fele hajlok.
2011. márc. 17. 17:26
 7/7 anonim ***** válasza:
A budmilba is van rendes csatos, vagy csak olyan amit be kell nyomni 2 oldalt és kipattan. Azt egyáltalán meg tudja csinálja?
2011. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!