Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mi a véleményetek az Óbudai...

Mi a véleményetek az Óbudai Nagy László általános iskoláról? Pozitív/negatív egyaránt érdekel.

Figyelt kérdés

2013. nov. 9. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:

"A Zápor utcai székhely elsődleges profilja az alapképzésen túl a beilleszkedési, tanulási és magatartási nehézségekkel küzdő, valamint sajátos nevelési igényű tanulók fejlesztése."


Emiatt sajnos horror híre van a sulinak, nem alaptalanul, egy ismerősöm ott dolgozik, és nagyon durva dolgokat hallottam már tőle. Töbn ismerősöm is oda lenne körzetes, de mindent megtettek azért, hogy végül ne oda kelljen beiratni a gyereket.

Azt nem tudom, hogy a suli másik része milyen lehet.

2013. nov. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A zápor utcai suli fele egy ghetto! az általános iskolák réme, DE! De én az Óbudai Nagy Lászlóba jártam ami szinte az ellentéte az elsőnek említett iskolának! Kulturált, nagyon jól tudnak a tanárok tanítani, mindenféle korrepetálás kérhető a szaktanártól, nagyon rá vannak állva a művészetre! Csak dicsérni tudom ezt az iskolát! Nagyon jó rajt lehet! :) Nekik köszönhetek mindent amit tanulmányaimban elértem! A SZKI ban abból táplálkoztam 1. éveben amit ott megtanítottak! (Kiemelkedő tanulmányi eredményeimnek köszönhetem: Egy éves Finn cserediák program) Üdvözletem küldöm Finnország-ból. Ez az iskola jó választás!
2013. nov. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

A Záporról én is hallottam, tudom, hogy szörnyű a helyzet, de engem a Nagy László érdekel. Örülök, hogy arról pozitívat hallok. Gratulálok neked!

Kérlek írjatok még aki tud infot a jelenlegi helyzetről. Főleg az A és B osztályok érdekelnének.

2013. nov. 10. 08:22
 4/6 anonim válasza:
1,5 évet járt oda a fiam alsóba (Váradi u.), utána elhoztam onnan.
2016. szept. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egy ismerősöm a Zápor utcai székhelyen dolgozik, sokszor hallom tőle, hogy sajnos sok helyen nagyon rossz hírét keltik az iskolának. Én sok pozitív dolgot hallok tőle. Úgy gondolom, hogy az a diák, aki akar, tud tanulni náluk is. Erre nagyon jó példa egy most 8.-os tanulójuk, aki autista és a középfokú központi írásbelin 40 pontos magyar és 43 pontos matematika írásbelit írt.
2018. jan. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! én a Óbudai Nagy László általános iskolába járok és nagyon jó iskola nagyon kulturált a tanárok is nagyon kedvesek és megértőek a diákokkal szemben a diákok is normálisak.
2019. júl. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!