Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek miért lett egy...

Szerintetek miért lett egy tesztem halvány pozi a többi negatív?

Figyelt kérdés
csütörtökön(múlt hét)halványpozi lett a tesztem itt többen is látták!szombaton teszteltem,az még halványabb lett!(x-epil tesztek)aztán hétfőn gabriel,szintén nagyon halvány,épphogy csíkos,clearblue kedd reggel negatív!szerdáig kellene megjönnie.
2013. nov. 8. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos emiatt sem jó tesztelgetni mielőtt megjönne. Sok esetben a nők nem is tudnak róla, hogy összejött a terhesség, csak nem tapadt meg rendesen, és emiatt megindult egy gyenge HCG termelés, de aztán mivel nem jöt össze a beágyazódás teljesen leáll. Ilyenkor kb olyan mint egy korai vetélés. Ma már péntek van, most megjött van még nem? Vagy ha jövő hét szerda, akkor szinte kizártnak tartom, hogy normál 28 napos ciklus mellett már látható lett volna a teszten a pozitív csík. Azt kb menszi előtt 4 nappal lehet biztonsággal látni. A másik, hogy a kérdésed sem értem, mert egy teszt lett pozitív a kérdésed szerint, a leírásban több halvány pozitívról írsz. Akkor mi volt pontosan?? Milyen hosszú a ciklusod és hányadik napon teszteltél? és mikor voltatok együtt, amikor azt gondolod, hogy megfoganhatott a baba?
2013. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
21-én voltunk együtt és rá 10napra csináltam a tesztet,én is meglepődtem,h.látható volt,aztán utána 2nap múlva ugyanazzal a teszttel,halványabb(szinte negatív,szóval azt már nem merném +-nak mondani,meg az utána való Gabrielt sem!Még nem jött meg,de legkésőbb szerdáig kellene...
2013. nov. 8. 13:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Várd meg, hogy mejön-e a menzeszed és akkor csinálj tesztet. Tudom, nehéz kivárni, de az aktus utáni 10. napon amúgy sem hinném, hogy jó eredményt mutatott volna a teszt. Nekem a 15. nap reggeli első vizeletből alig kivehető pozitív lett a tesztem, majd ez szépen erősödött. Mivel idő előtt teszteltél, butaság lenne találgatni is, hogy mit mutathattak a tesztek. A legérzékenyebb tesztek is csak 14 nappal az aktus után mutatnak jó eredményt. Ne is foglalkozz most ezekkel a tesztekkel. Várj türelmesen és ha nem jön meg, csinálj újra egy 10-es tesztet reggeli vizeletből. Drukkolok!
2013. nov. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!