Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért vannak tüneteim? Miért...

Miért vannak tüneteim? Miért nem jött meg rendesen? Miért nem esett vissza a hőmérsékletem? Mi bajom lehet? Tesztem negatív.

Figyelt kérdés

Nem koncentráltam babára meg semmi, konkrétan nem terveztünk semmit sem. Két nap késéssel volt egy kis barnás folyásom, nem is gondoltam volna terhességre. Pár napra rá kezdtek el fájni a melleim, a bimbóim olyan érzékenyek lettek, hogy legszívesebben levágtam volna őket. Természetesen derékfájás, szurkálás alul, keményedés, meg mindenféle terhes tünet... Van már egy kisfiam, tudom milyen a terhesség. Volt már egyszer méhen kívüli terhességem is sajnos. Két hete volt a barnás izé. Több tesztem is negatív lett, mégis erősödnek a tünetek, állandóan pisilnem is kell, de nem csíp. Hogy lehet ez? Mi okozhatja? Orvosnál másfél hete voltam, gondoltam felfázás is lehet, de nem látott semmit, azt mondta lehet korai terhesség, teszteljek később és menjek vissza ha pozitív lenne. Egyszerűen nem értem ezt az egészet, soha nem volt még ilyen velem.

Volt valaki hasonló helyzetben? Idegesít ez a dolog.


2013. nov. 7. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hormon probléma ha nem vagy terhes, de biztosat csak doki tud mondani.
2013. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem tiszta hasonló minden, csak volt egy pozi tesztem de azóta minden negatív... doki tegnap azt mondta hétfőn teszteljek újra és amit az mutat az az igaz. Lehet hogy baba volt csak nem maradt meg, de ha pozi lesz még akár meg is lehet. 5 hetes lenne. Írj ha nálad kiderül valami!!!
2013. nov. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekes dolgok ezek! Kérlek írj te is mi lett veled! Szorítok!
2013. nov. 8. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!