Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit illik venni karácsonyra...

Mit illik venni karácsonyra az osztályfőnöknek?

Figyelt kérdés
A fiam idén kezdett nyolcosztályos gimiben. Az osztályfőnök sokat segített nekünk (elintézte, h folytathassa a második nyelv tanulását). Gondoltam, h vennék egy doboz csokit és vásárlási utalványt. De milyen értékben illik? Sem túl kevésért, sem túl sokért nem szeretnék.

2013. nov. 24. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Karácsony az családi ünnep!

(csak akkor "illik" megajándékozni az osztályfőnököt, ha közeli vagy távolabbi családtagok közé sorolható!)

egyébként, esetleg megajándékozhatod a neve és születés napján, ill. pedagógus napkor.

2013. nov. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szülőin konkrétan szólt, h ne vegyünk a tanároknak illatgyertyát, hanem inkább adjunk utalványt. Én ezt célzásnak vettem.
2013. nov. 24. 17:50
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Vásárlási utalványt? :OO Szerintem elég egy szép doboz bonbon, ha férfi akkor mellé egy üveg vörös bor, ha nő akkor mondjuk egy mikulásvirág.

Amúgy nálunk csak az ajándékozza az ofőt, aki őt húzta karácsonyra.

2013. nov. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valószínűleg a bonbonos megoldás lesz és év végén pedig egy nagyobb összegű ajándék.
2013. nov. 24. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért arra is gondolj, hogy ha más az osztályból nem vesz semmit, akkor a gyerekedet a többiek cikizni fogják.


Vegyél egy szép képeslapot, és írj egy köszönőlevelet.

2013. nov. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pedagógus vagyok. Nagyon furcsán érezném magam, ha akár csokit, akár vásárlási utalványt kapnék egy diákomtól. (ez utóbbit, bármennyire is kínos ,el sem fogadnám)

Ajánlom, hogy a kisfiad készítsen valami ajándékot saját kezűleg az of.-nek. Esetleg egy szép üdvözlőlapot, könyvjelzőt, karácsonyfadíszt.

2013. nov. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2013. nov. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!