Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ballagáskor (általános) csak...

Ballagáskor (általános) csak az osztályfőnöknek szoktak/illik virágot adni?

Figyelt kérdés
mert én ki nem álhatom az osztályfőnökünket és én egy másik osztályfőnöknek akarok virágot adni... Lehet ilyet?
2012. nov. 24. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Annak adsz, akinek akarsz. Szíved vágya. Vagy csináljátok úgy, hogy az egész osztály összedob valamennyi pénzt, és abból vesztek az ofőtöknek valamit. Mondjuk fejenként 200 forintot. És ezen kívül te még vehetsz a másik ofőnek is valamit. Így nem annyira rossz.
2012. nov. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Nem vagyok rá büszke, de mikor ballagtam semmit (egy büdös kanyit) nem költöttem az osztályfőnökömre, csak mint az osztály 80%-a. A maradék 20% "nyalis" népség volt, így érthető módon "folytatták a szertartásukat".


Ha egyáltalán nem szereted / szeretted, akkor nézz rá szépen, de azért jól szard le... Csak ne nyilvánítsd ki az utálatodat felé, mert tanár és tanár között van kapcsolat, iskolák között IS! Ennek következményét ne tapasztald! :)

2012. nov. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 ßđkan ***** válasza:
Hát azért illene.......
2012. nov. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ßđkan ***** válasza:
mármint az Ofődnek
2012. nov. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
szerintem azért illik de ha nem akarsz nem viszel senki nem kötelez rá és úgy se jegyzi meg h vittél -e neki v nem!!!
2012. nov. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 valaki : válasza:
Lehet. Udvariatlanság az ofődre nézve, de én megértelek,hidd el -.-" Én is utáltam az enyémet, meg nálunk az egész osztály. Ballagni se akart vele senki, meg nem is fényképezkedtünk vele. De virágot más tanároknak adtunk.
2012. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
figyujs... attól, hogy valaki ad virágot, vagy valamit a tanárnak az nem nyalis.... Szerintem is illene... bármennyire utálod...
2012. dec. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Illene.. Ez egy hatalmas hülyeség! Ha egyszer rühellek egy személyt, akkor nem fogok neki ajándékot venni / adni! Lehet az az igazgató, az ofő., vagy csak egy szaktanár... Normális ember annak ajándékoz bármit is, akit szeret!

Puszi! ;)

(2. voltam!)

2012. dec. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen igaz, hogy annak adsz akinek akarsz, de az ofőd fog írni rólad egy jellemzést a leendő sulidnak, amibe megbántottságába azt ír amit akar.. Érdemes inkább költeni egy nyamvadt virágra, közbe meg oda küldöd ahova akarod, melegebb vagy hidegebb éghajlatokra
2012. dec. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ez így van, ha visszaolvasol ezt én is írtam, csak ugye ellenzem a költekezést! ;)

A másik sulit pedig mindaddig nem izgatja a téma, amíg nem tudja bizonyítani, hogy én tényleg hülye vagyok, és nem a tanár hibája, hogy utálom. :)

2012. dec. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!