Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » IX. Kerületi Szt-Györgyi...

IX. Kerületi Szt-Györgyi Albert; Molnár Ferenc és Bakáts általános iskoláról szeretnék tapasztalatokat. Ismered esetleg ezeknek az iskoláknak a szülői fórumait?

Figyelt kérdés

2014. jan. 30. 11:19
 1/4 anonim válasza:

Szülői fórumokat nem ismerem de az iskolákról szívesen nyilatkozom :


Szent györgy albert suli : Nem jó iskola egyik fiam oda járt de rühelte ... én sem szerettem az ottani tanárokat .

Az iskola felszereltsége egybként nem rossz a tisztasága sem rossz , wc-ék jól felszereltek .


Molnár Ferenc suli : Csak hallottam róla , állítólag gyengék a tanárok , sok olyan tanár van aki 4-esnél nem ismer rosszabb jegyet , állítólag nem követelik meg a gyerekektől a magas teljesítményt.


Bakáts általános suli : Nővérem gyermekei jártak ide ők szerették az iskolát és a tanárokat is

2014. febr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi!


A Bakátsot még nem láttuk. Nagyon kíváncsi vagyok rá.


A Molnár nem igazán tetszett (bár jól feszerelt, még uszoda is van, és szépen felújított épület), de az igazgató nagyon erélytelennek tűnt, ráadásul ismerős gyerek jár oda, és eléggé unatkozik. Nem tetszettek ezek a kifejezések sem: "mi nem vagyunk elitiskola", "mi bárkit befogadunk" (vajon a IX. kerületben kit értett ezalatt...?). Viszont helyben van zeneiskolai oktatás és ez is jó. Továbbá holt fölöslegesnek tartom az angol- és az informatikaoktatást első két osztályban, pláne tagozatszerűen. Tesi tagozat meg minek, ha úgyis mindennapos testnevelés van?


A Szent-Györgyi nekem nagyon szimpi volt, főleg azért, mert alsó tagozaton a sok hülyeség helyett az alapkompetenciák fejlesztésére helyezik a hangsúlyt (ezt tartom szakmailag megalapozottnak, szerintem ez az alsó tagozat feladata). Viszont nagyon nagy a túljelentkezés, nekünk kicsit messze is van és valahogy ijesztően nagy az egész intézmény. Ami még tetszik itt: a mindennapos néptánc, szerintem szuper dolog, ez egyik legkomplexebb fejlesztést nyújtja. Az igazgató is szimpatikus volt, nem rinyál, a megoldásokra koncentrál, és határozott, karakán fickó.


Nagyon várom a ti véleményeteket!

2014. febr. 3. 09:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelnének a vélemények! Én annyit tudok SzGYA-ról, hogy nagyon kicsi az udvara, ennyit mondtak :(
2014. febr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Molnár Ferencben több roma gyerek van az átlagnál. Ezért mondta hogy nem elit... Felakarta hívni a figyelmedet!
2015. aug. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!