Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan aki a Jahn Ferenc...

Van olyan aki a Jahn Ferenc Délpesti Kórházba szült?

Figyelt kérdés
vélemények? tapasztalatok?

2014. jan. 27. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2012. decemberében szültem ott, fogadott orvossal! a szülőszoba látogatáson tetszett amit láttam, szépen felújított szülőszobák, rend, tisztaság. mindenki nagyon kedves volt és segítőkész: előre elmagyaráztak mindent, listát adtak arról, hogy mit vigyünk magunkkal, mikor induljunk, ha itt az idő. Amikor bementünk, rögtön intézkedtek, mindig előre mondta a szülésznő, hogy mi fog történni. A fájdalmak könnyebb elviselésére valami olajat is szagoltattak velem, kádba tettek, de sajna császár lett a vége. Viszont a műtős személyzetre sem lehetett panaszom, az altatóorvos egy tünemény volt, végig fogta a kezem és beszélt hozzám. Na az őrző és a csecsemősök már más tészta! Sajnos elég határozottan kell őket kezelni, mert maguktól nem valami segítőkészek! Többször kellett szólnom, hogy jöjjenek segíteni megmutatni a szoptatást(első baba), a fejést, kegynek éreztük, ha legalább a látogatási időben bent lehetett a baba az őrzőben! Mert ugye egész nap kint van veled! A gyermekorvos, a gyógytornász, és az a doktornő, aki minket vizsgált, kedves volt! A csecsemősök közül kettő-három volt, aki tényleg kedves volt az öt nap alatt! lent az osztályon egyébként ötágyasban voltam, jó volt a társaság, sokat segítettünk egymásnak! A szoba tiszta volt, a fürdőt(közös) is rendszeresen takarították! Az nem tetszett, hogy a babát csak ajtón át lehetett mutatni, és egy huzatos, hideg folyosón lehettél együtt a családdal, ahol nem volt erre túl sok hely. Pár pad. Összességében nem panaszkodom, meg kell próbálni talpraesettnek lenni!
2014. jan. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) voltam már bent egy missed ab miatt akkor nem voltak valami kedvesek :/ ezek szerint akik ott szülnek azzak jobban foglalkoznak
2014. jan. 27. 12:39
 3/11 A kérdező kommentje:
most 7hetes kismama vagyok
2014. jan. 27. 13:18
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én márciusban szültem ott. 1,5 hétig voltunk bent fiammal egy kisebb probléma miatt így a PIC-osztály vendégszeretetét is élveztük. Nekem nem volt rossz tapasztalatom semmivel kapcsolatban. Szobát alapítványit kértem (hazajövetelkor kellett a csekket mutatni hogy rendezve van), 2 szobára jutott egy wc-zuhanyzó. Nem hiszem hogy csak a külön szoba "kiváltsága" volt, de naponta többször jöttek kell e bármiben segíteni de ha nyitva volt az ajtóm ugyanúgy láttam a többágyasban is hogy kedvesen végighallgatnak mindenkit segítenek amiben tudnak. Minden este megkérdezték, hogy maradjon e velem a baba első este inkább kértem hogy ne hozzák ki hogy kipihenjem magam. Egy személy (elsősorban az apuka) minden délután bent lehetett velünk a szobában. Én épphogy jó dolognak tartom ezt a csak ablakon keresztül láthatják a babát a látogatók dolgot, még terhesség alatt voltam másik kórházban ahol ez nem így volt. Az akkor szült szobatársam babáját másik kórházba vitték hazavitel előtt egy nappal valami fertőzés miatt. Boldog-boldogtalan bejárt a szobákba a folyosón jött ment mindenki vizsgálatokra más osztályokra, szerintem ez sokkal jobb megoldás. Ha valami még érdekel kérdezz nyugodtan.
2014. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Apás szülés volt, szülés után a megfigyelés idejére még húgom is bejöhetett (ez kivételes eset volt) mivel vasárnap lévén alig volt valaki a szülészeten. Így 2 órán át babázhattunk közösen még a szülőszobán. Utolsó voltam.
2014. jan. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4 hónapja szültem ott a 3. gyerekemet,császármetszéssel! A szülésznő, az anesztes, az assziautense, a nővérek a gyerekágyon és a csecsőmösök mind-mind nagyon kedves és figyelmesek voltak! Mindent mutattak,segítettek,pedig nem először csináltam! Sajnálom, hogy a másik két babámat nem ott szültem,bár a Sote 2-vel sem volt komolyabb bajom,de ez a kórház zseniális szerintem!
2014. jan. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 vbgt válasza:
Szia! Lassan két éve, hogy ott szültem, császárral. Szerintem nincs olyan kórház, ahol minden klappol, így a Délpesti sem tökéletes. Amikor nőgyógyászt választasz, hozzá adott a kórházi háttér, így a választott orvosoddal együtt kapod magát a kórházat is:-) Ha jó orvost választottál, az már fél siker, a többi a te tűrőképességeden múlik. Egy túlérzékeny kismamának még a sz@r is sz@r :-) És, persze, a pénz továbbra is mindenhol beszél. Ha nehezen viseled a zordabb körülményeket, a mosolytalan arcokat,és megengedheted magadnak, akkor persze van eredménye annak, ha zsebbe nyúlsz... Szakmailag állítólag a jól felkészült kórház kategóriába sorolják a Délpestit.
2014. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon jó hogy csupa jókat hallok :) Köszönöm a válaszokat :) az apás szülést hol tudom elintézni? :)
2014. jan. 28. 18:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapja szültem ott. Ügyeletes szülésznővel és fogadott orvossal. Szülésznőből sikerült kifognom 2 nagyon nem szimpit, aki a szülésnél segített az egyenesen bunkó volt. Még jó, h a párom ott volt. A gyerekágyas osztályon 5 ágyasban voltam, normálisakkal. Kaját nem tudom milyen volt, én nekem mindig hoztak enni. A csecsemősök között vannak nagyon bunkók és jó fejek is. Este 11kor viszik el a babákat és reggel fél 7kor hozzák. Majd 8-10ig vizit van nekik, akkor nincsenek velünk.Én nem kértem segítséget semmihez, de nem kérdezték, h kell csak a köldökápolást. Mondtam, h tudok mindent, erre alá kellett irnom egy papirt, h nem kértem segítséget.
2014. febr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves Nicola!

Ez részben jól hangzik,remélem jó szülészt fogok ki :) a családtagok megnézhetik a babát? hallottam több verziót is.

2014. febr. 22. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!