Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában az...

Szült valaki mostanában az István (Budapest) kórházban? Milyenek a körülmények? Minden tapasztalatot szivesen veszek!

Figyelt kérdés

több kérdésem is van :) és előre is köszönöm!!

-mikor adják oda a Kicsit?

-éjszakára is velem lehet majd?

-hány ágyas szobák vannak?

-mennyire tiszta?

-van zuhanyzó/wc a szobákhoz, vagy a folyosón?

-milyenek a csecsemősők/személyzet?

-a látogatók bemehetnek a kórterembe?


31hkm



#István_kórház
2014. febr. 28. 11:17
 1/4 lcs ***** válasza:
mindkét gyerekemet ott szültem, a kicsi most 10 hós. Nekem semmilyen rossz tapasztalatom nem volt egyik gyereknél sem. 4 ágyasban voltam mindkétszer, a szobákhoz külön füri van (wc-vel, zuhannyal), tisztának mondanám, persze azért ne 5*-ra gondolj :)) de mindenképpen vigyél egy gumipapucsot, amiben zuhanyozni tudsz ;) a baba végig veled lehet, de ha vizsgálatra kell menned, vagy nagyon fáradtnak érzed magad,akkor be lehet adni a csecsemősökhöz, van kis "bölcsi" :)) nekem a személyzettel sem volt bajom, de ez tényleg olyan kérdés, amit majd ott helyben tudsz megítélni, mert hogy kinek mi a "rendes", az szubjektív szerintem :) én kifogtam mindkétszer segítőkészeket, inkább így mondanám :) látogatók bemehetnek a kórterembe reggel8-este7 asszem. esetleg ha még kiváncsi vagy valamire szívesen válaszolok, ha tudok :)
2014. febr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

4 hónapja szültem ott.

Szülés után egyből a hasadra teszik. Később elviszik lemérni, majd visza kapod. Kb 2órát együtt lehettek a szűlőszobán. Majd elviszik vizsgálatra. Megkapod a szobádat, letusolsz és már viszik is neked.

Mindig veled lesz, ha minden rendben a babával és veled is akkor nem szívesen veszik be a csecsemösök még kérésre se. 3-5ágyas szobák vannak ha jól tudom, van 1ágyas fizetős is.

Naponta 2szer takarítanak, tisztaság van.

Van zuhanyzó wc minden szobába.

Nekem semmi bajom se volt velük, sőt szerintem aranyosak voltak. Kérdezni kell ha akarsz valamit, amúgy nem zaklatnak.

Fejenként 2látogató mehet be a kórteremben. Ezt volt aki nem tartotta be.ez egy picit zavaró volt, de túl lehet élni.

Mi egy hetet voltunk bent, nem csalódtam semmiben se. Lehetnének jobb körülmények is, de ha ez lett volna a fontos akkor magánban szülők.

2014. febr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az egyágyasoknál két szobára jut egy fürdő (mindkét oldalról ugyanabba a fürdőbe lehet bemenni). Nálunk estére lett meg a baba, egy hosszú szülés után, őt elvitték első este
2014. febr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En ot napja szultem ott.tegnap jottunk haza.nekem csam egy negativum volt a szemelyzetbol.a no aki levitt a szuleszetrol az osztalyra.na az erdekes volt.alapitvanyi szobaba szerettem volna menni.erre betoltak egy ot agyasba.na itt bogtem el magam..aztan masnap mindenki hazament es egyedul maradtam vegig fel napot volt harom uj szobatarsam.ugyh jol jartam.a takarito no is aranyos.folyamatosan takarit de tenyleg.a csecsemosokhoz menni kell.en egy napig azt se tudtam hol vannak.de ha mesz ejjel nappal segitenek.rengeteg dolguk van.ultem ott eleget mert besargult a torpem es jartam szoptatni meg fejni.a babat en csak harom ora mulva kaptam meg mert varni kellett h megvizsgalja a doki.de az uj szobatarsaim fel ora mulva megkaptak kb.
2014. febr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!