Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ha egy gyerek kap osztályzatot...

Ha egy gyerek kap osztályzatot és másnapra nem iratja alá, akkor 10 iskola kör azaz 5 kilométert kell futni. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 10. 20:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
49%
Megérdemli. Nem csak jogokat kellene követelni, hanem a kötelességeket is teljesíteni.
2014. ápr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
60%
Hogy irassa alá. Ennyi kommunikáció legyen már gyerek és szülő közt napi szinten. Legközelebb aláiratja. A futástól baja nem lesz, max kicsit izomlázasan viszi oda anyunak az ellenőrzőt. Valami "motiváció" kell. Lehet, hogy egy kicsit szigorú, de nevelő célzatú. Még nem halt bele senki egy kis mozgásba. Vagy fitt lesz, vagy alapos...vagy mindkettő.
2014. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
52%
Gyereknek az iskola kell, hogy első legyen így megérdemli.
2014. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
51%
Hogy aláhamistínám inkább :D
2014. ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
12%
A szülő is foglalkozhatna kicsit többet a gyerekével...a gyereket is meg kéne nevelni. Az iskolának vannak elvárásai, ez amolyan alap dolog.
2014. ápr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
82%
Annxira jó, hogy itt mindenki minta gyerek volt, és első pillanatban aláíratta a rossz jegyeit.
2014. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
65%
Tudod 6-os, ha ilyesmi lett volna az én időmben a szankció, bizony egyből aláírattam volna. Helyette nekem pl volt olyan tanárom, aki megajándékozott még egy kettessel, mert nem irattam alá. Ugyanúgy beleszámított a jegyeimbe. Nem reklamáltam, nem árulkodtam anyunak-apunak, nem reklamáltam az igazgatónál, elfogadtam. Ez volt a tanulópénz. Elhiheted, használt!
2014. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%
ÉN sem reklamáltam, de azért 5 km-t futtatni valakivel aki mondjuk egyébként lehet soha nem futott, nem egészséges.
2014. ápr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Vilcsianyuja ***** válasza:
90%
5km-be én simán belehaltam volna iskolás koromban. Örültem, ha le tudtam futni 2-t. Oké, kell valami szigor, de úgy mégis, hogy lehet egy olyan szankcióval fenyegetni, amit aztán nem lehet behajtani a gyereken? A tanárok leadják a tesitanárnak a napi termést másnapi tesiórára? És a tesitanár korbáccsal kergeti azt az egy delikvenst, hogy biztosan lefussa a köreit? Már bocs, de 5km-t követelni egy gyerektől számomra gyerekkorú gondatlan veszélyeztetése. De ha a gyerek elég fifikás, és pár kört elcsal, vagy elterül, hogy ha agyonvernek, se tudok tovább futni, akkor mit csinál a tanár? Akkor éppen visszafelé sül el a mutatvány, a gyerek azt bizonyította be, hogy bármit megtehet. Nem is beszélve arról, hogy egy ilyen szanckió csak az aláíráshamisítást fogja szaporítani. Maradjunk inkább a "behívom a szüleidet és beszélgetek velük" módszernél, nem?
2014. ápr. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%
Hát azért ez durva, értem hogy igy próbálja helyes útra terelni a gyereket, de nem biztos hogy ez a legjobb megoldás 5km még sokszor a komoly sportot űző gyereknek is sok tapasztalatból tudom. És mivan akkor ha a gyerek asztmás mert elvégre azt általában csak az oszt. F és a tesitanár tudja. Szerintem ez nem ferr én felrúgnámazt aki ilyet tesz.
2014. ápr. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!