Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Iskoláztatási támogatás kinek...

Iskoláztatási támogatás kinek jár, mennyi, miben nyilvánul meg? Vidéken is lehet ezt igényelni?

Figyelt kérdés

Valószínüleg leköltözünk vidékre ,és remélem ott is lehet ezt igényelni !!

Októberben leszünk nagycsaládosak ,és csak szeretnék előre tájékozódni mit lehet és mi jár!!Mert védőnő azt mondta alapból jár csak azt nem tudom már ő is a 3 gyerekre apellált vagy az első osztályt kezdőknek?!

Köszönöm szépen előre is


2014. júl. 20. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van, elsős fiamnak ingyen volt a tankönyv, de most az egész évfolyam ingyen tankönyvet kapott. Más támogatás nem volt. Az étkezés fél áron van. Vidéki vagyok.
2014. júl. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem e önkormányzatonként változik. Olyan , hogy nektek jár 3 gyerekre tuti szerintem nincs , ezek mind anyagi helyzet függő mint a gyerekvédelmi.
2014. júl. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ingyen tankönyv ,és oktobertöl fél áras ebéd ennyi jár alapbol iskoláztatási csak meghatározott jövedelem alatt jár .
2014. júl. 21. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az új törvények szerint az első osztályosok mindenhol ingyen kapják a könyvet. (a másodikosok is, felmenő rendszerben működik) Ezeket év végén megfelelő állapotban vissza kell adni.

Októbertől jár a félárú ebéd az intézményekben.

Ha alacsony a jövedelmetek (az egy főre jutó összeg), akkor járhat egyéb támogatás, ezt helyileg kell igényelni.

2014. júl. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!