Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Anyukák, mikor kezdtek vásárol...

Anyukák, mikor kezdtek vásárolni az iskolakezdésre?

Figyelt kérdés

Spóroltok rá vagy nem kell?

Apránként vásároltok vagy egyszerre mindent?


2014. aug. 4. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elosztom júliusra és augusztusra.
2014. aug. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jövő héttől, mert apa akkortól lesz szabin. (hála az égnek jól bírja az ilyen férfiatlan megpróbáltatásokat:))

Nem kell spórolni rá.

Nem feltétlenül egyszerre mindent, mert azért megnézegetem, mi mennyibe kerül, ha akciós lesz kivárom, ha nincs olyan, amit szeretnék, akkor várok, hátha lesz.

2014. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Augusztus. Lassan már illene is nekikezdeni. :) Mindig úgy tervezzük, hogy majd szép apránként a nyár folyamán megvesszük, ami kell az iskolába, de valahogy sosem jön össze. Ember tervez, Isten végez... ahogy szoktákvolt mondani. :)
2014. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
tegnap kezdtem el és ma és napokban folytatom a vásárlást,én eyszere mindent,külön nem sporolok rá viszont máson kell ilyenkor sporolnom.
2014. aug. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én most fizukor vettem meg mindent neki. Egy gyerek van. Másodikos lesz.

Nálunk is úgy terveztem, hogy majd apránként, de nem jött össze most meg már augusztus van, úgyhogy nincs kecmec.

Hát nálunk is úgy áll, hogy máson kell ilyenkor "spórolni". A ruhákra meg majd szept elején kapott fizuból fog telni egy kevés. De az elmaradtakat majd folyamatosan ahogy birjuk.

Nem könnyü az biztos! Pedig nekem csak egy van! Még jó hogy tankönyv ingyen lesz nekik! legalábbis remélem jól tudom!

2014. aug. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is tegnap vásároltam meg az első írószer, tanszer adagot. (12 ezer lett és nincsenek benne a könyvek, táska, tolltartó, tornafelszerelés, ünneplőtuha.) Több helyen vannak most akciók. Később veszem a többi dolgot, jól megnézem azért mit, hol, mennyiért lehet kapni. Sokat lehet azon spórolni. A minőségen nem szeretnék. :)
2014. aug. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zabmester ***** válasza:

Múlt hónapban már elkezdtem, de csak apróbb dolgokat. Iskolatáskát pl. csak most, múlt héten rendeltem, meg is érkezett már, de ha a jövőbe láttam volna, megvettem volna már júniusban, mert így alig találtam azt a fajtát, amit kinéztünk, mindenhol az volt már kitéve, hogy elfogyott, nincs készleten. Nagy nehézségek árán sikerült találnom egy webshopot, ahol még lehetett kapni.

Mi spóroltunk rá, de egyrészt azért, mert az elmúlt fél évben elég sok extra bevétel volt a szokásoson felül, ezt több dologra is félretettük, többek közt erre is, másrészt mert most lesz elsős a gyerkőc, így azért sok drága dolgot kell venni, pl. táskát, íróasztalt, széket, amit azért minden évben nem vesz az ember, de ilyenkor elég nagy kiadás egyszerre.

2014. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!