Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Akinek most kezdte a kisgyerme...

Akinek most kezdte a kisgyermeke az első osztályt, hogy sikerült az első hét?

Figyelt kérdés

Hogy vette az akadályt a kisgyerek? Mennyi idősen kezdte a sulit a gyermek?

NÁlunk 6,5évesen kezdett a fiam- (2008.márciusi), és már első nap úgy jött haza, hogy holnap is mehetek? :) Egy elég erős, reál iskolába irattuk, és bár szimpatikusak voltak a tanítók, azért féltem, hogy majd a gyerek hogy viszonyul hozzájuk. De szerencsére minden olyan jól alakul. Első héten 17pirospontot gyűjtött! :)) Annyira élvezi. Tudom, hogy ez még csak az első hét- és most még nyilván nagy a lelkesedés- de akkor is nagyon pozitív nekünk - szülőknek- hogy ilyen szuperül érzi magát az iskolában.

Nálatok hogy alakult az első hét?


2014. szept. 8. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Gratu fiadnak a sikeres suli kezdéshez. Az én fiam mindárt 7 éves lesz, ő is most kezdte a sulit. Első nap sírással indított, azóta van hogy jókedvűen várja hogy mehessen iskolába, de ma pl. megint elkezdett sírni és mondta hogy nem akar menni. Pirospontot ő is kapott a múlt héten, meg is dícsértem érte. De gondolom idő kell neki még a beilleszkedéshez.
2014. szept. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én is gratulálok Nektek. Köszönöm a válaszodat is.

Az első nap azért ő is elmorzsolt reggel egy könnycseppet, de sírás nem volt. De több kisgyerek is sírt, ami szerintem természtes. Én is emlékszem még az első osztályra én is sírtam. Sőt a fiam a kiscsoportot végigsírta- most is számítottam rá, hogy lesz majd sírás, de végülis eddig nem volt. Azért elég nagy változás ez az ő életükbe az ovi után, de ahogy írod is, majd belerázódnak. További sok sikert kivánok Nektek is. :))

2014. szept. 8. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszi, nektek is sok sikert egész iskola évben! Remélem hogy fiacskám is hamarosan megszokja és nem lesz sírás :)
2014. szept. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az unokahúgom kezdte most a sulit, ezen a héten már én viszem oda-vissza, ugyanis pont az utca másik felén dolgozok. Hát meg kell zabálni! Teljesen odavan érte, egy percre be nem áll a szája, folyton meséli, hogy mit csináltak, meg mutogatja a könyveit, hogy mi volt a házi feladat, és milyen képet rajzol a füzetbe. Remélem, kitart a lelkesedés még vagy 16 évig. :)
2014. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!