Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Első osztályban jogos beírást...

Első osztályban jogos beírást adni egy gyereknek valamilyen tanszer hiányára hivatkozva ami a táskában volt csak nem találta a gyerek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
az első hetekben szerintem nem.
2014. szept. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem vicces ilyen beírásokat adni, ne foglalkozz vele, a gyerekkel beszéld meg, hogy semmi gond, legközelebb majd jobban figyel. Mi hátránya lenne ebből?
2014. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem "intő" jelleggel írták be, csak azért, hogy a szülőt tájékoztassák (gondolom én).
2014. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ha a táskában benne van, de a gyerek nem találja... akkor én mit tehetek?

Nagy kérés, hogy kezdetekben figyeljenek figyelemzavaros fiam szétszórtságára, pofátlanság ha szépen megkérem őket erre?

2014. szept. 9. 20:45
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Gondolom ők nem tudták hogy nála van neked üzenzek. Lehetnének készségesebb

igen az osztályfőnöknek szólj majd ő intézkedik. Egy pedagógus😊

2014. szept. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tegyétek,hogy megtalálja. Fűzetek füzettartóba, kaja uzsonnás táskába, szoval mindennek legyen helye,és megtalálja.
2014. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan beszélhetsz az ofővel, hogy picit jobban figyeljen oda a gyerekedre. (ha jófej lesz akkor meg is teszi, amúgy nem kötelessége)

Ezek a beírások inkább figyelmeztető jellegűek és leginkább a szülőnek szólnak. Figyeljetek arra, hogy úgy legyen neki bepakolva hogy mindent megtaláljon, másrészt pedig beszélj a gyerkőccel is hogy jobban figyeljen oda.

2014. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Jogos.
2014. szept. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A pedagógusok tudják, hogy figyelemzavaros a gyermeked? Van róla papírotok?
2014. szept. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Természetesen tudják, le van adva a gyermekpszichiátertől kapott friss lelet melyen diagnózis is szerepel.
2014. szept. 10. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!