Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Miért kell az ADHD-s gyermeket...

Miért kell az ADHD-s gyermeket agyon dicsérni az iskolában egy átlagos viselkedésért és piros pontokat adni neki ezért?

Figyelt kérdés
2014. nov. 20. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Gondolkozz el egy picit a kérdéseden, és talán önállóan is megtalálod rá a választ.
2014. nov. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenkit magához képest kell értékelni, nem egymáshoz képest.
2014. nov. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Amiért téged meg kellett volna buktatni. Bunkó
2014. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Te hulye vagy.

Igy van ahogy vki irta is, nem egymashoz kell merni oket hanem sajat magukhoz! Inkabb szamolnal el basszus vagy 3 millioig mielott kerdezel ekkora okorseget.

2014. nov. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Egyáltalán nem KELL agyon dicsérni egy ilyen kisgyereket...

Csak tudod, vannak pedagógusok, tanárok, akik fel tudják fogni azt, amit te nem. Egy ADHD-s tanulónak elérni azt, hogy "átlagosan" viselkedjen, az óriási előrelépés és sikerélmény!

2014. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az ADHD-s gyereknek átlagos viselkedést elérni olyan, mint neked cipő nélkül eljutni a Mátra aljától Kékestetőig.
2014. nov. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nekem mint szülőnek jól esik, de néha már kicsit eltúlzottnak érzem, félek nehogy mások megharagudjanak a plusz pátyolgatás miatt.

Szülői értekezleten is a gyermekemet emelték ki mint aki a legjobb bizonyos dogokban (olvasás például), én pedig győztem meghúzni magam.

Normál iskoláról van szó.

2014. nov. 20. 13:07
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Légy végtelenül büszke a gyermekedre! Jogos a dícséret! Aki szerint nem az, az túlságosan korlátolt ahhoz, hogy adj a véleményére!
2014. nov. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Emiatt húzod magad?? Te lökött vagy már bocsi. Épph ki kellene húznod magad emiatt. Légy büszke rá. Ha te nem vagy büszke rá akkor h érjen el bármit is?? Más meg kit érdekel h mit gondol? Aki nem fogja fel h ez mi és mivel jár ez az csak irigy! Igenis büszke legyél, ne szégyenkezz!!!
2014. nov. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Pár évvel ezelőtt ő még egy teljesen irányíthatatlan gyermek volt, előre megjósolták róla, hogy iskolába kerülve hatalmas problémáinak lesznek majd, kétségbeesett és elkeseredett voltam.

Előre rettegtem az iskolától ezek miatt, a viselkedés azóta rengeteget javult, de azok után amit jópár évig végigküzdöttünk nem nagyon tudok mit kezdeni ezzel a töménytelen dícsérettel, kétkedve fogadom, hitetlenkedtem hiába győzködnek a tanítók, hogy egy nagyon értelmes gyerekem van és nincs vele semmi gondjuk, sőt.

Míg az óvodába félve mentem, hogy biztos megint szaladgált, nem akart ülve maradni, most az iskolába azért tartok menni, mert azt gondolom biztos csak sajnálatból dícsérik, szeretik a gyermekemet ennyire nagyon.

Ehhez még hozzá kell szoknom... és végre bízni az állítólag szuper okos gyermekemben.

2014. nov. 20. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!