Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Miért nem fogadják el a...

Miért nem fogadják el a szülők fiú gyermeküktől, hogy kozmetikus akar lenni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 7. 10:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mert az "női szakma" és azt hiszik esetleg hogy meleg a fiúk ezért választaná ezt a szakmát és emiatt tiltakozhatnak ellene...
2015. jan. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert meleg (a szülő).
2015. jan. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
félnek, hogy mindenki melegnek fogja hinni
2015. jan. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vagy félnek, hogy később megbánná, úgy látják, ez csak átmeneti hóbort
2015. jan. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Szűklátókörűségből. Aki szerint van férfi és női munka, az eléggé csőlátó. A fiúnak én azt javaslom, élje a saját életét és legyen kozmetikus, ha az a vágya és szereti csinálni! N31
2015. jan. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

"azt hiszik esetleg hogy meleg a fiúk ezért választaná ezt a szakmát és emiatt tiltakozhatnak ellene..."


És ha nem ezt a szakmát választja, akkor megváltozik a nemi identitása? Mert nem létezhet hetero kozmetikus férfi és homoszexuális hegesztő? Ugyanmár! Ez már csak emberi primitivizmus, nem normális gondolkodás.

2015. jan. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
lehet, hogy "emberi primitivizmus", de ma Magyarországon ettől még ez megy. Szerintem ennek a korosztálynak még irtózatosan fontos az is, hogy a saját ismerőseik mit szólnak (sőt, szerintem nagyon sok családban ez sokkal fontosabb, mint a saját gyerekük boldogsága)
2015. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azt hittem, arra gondolsz, hogy a gyereknek az a fontos, hogy a kortársai mit szólnak a döntéséhez. Szerintem ez inkább igaz a tinikre, mint a felnőttekre.
2015. jan. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az 50-es korosztálynál is hihetetlenül fontos ez (tisztelet a kivételnek). Én nagyon sok helyen találkozom ezzel, ahol még egy válás is kiveri a biztosítékot (mert mit szólnak az ismerősök, ezt nem illik, stb. stb.)
2015. jan. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
kedves 6-os egy szóval se mondtam hogy én így gondolkodom, engem a legkevésbé se zavarna ha a fiam ilyen szakmát választana (mellesleg akkor is ugyanúgy szeretném ha kiderülne róla hogy meleg - tudom hogy a melegség és egy szakma választása nincs összefüggésbe egymással) de sajnos nagyon sokan így gondolkodnak... azért köszi hogy 1 mondatból simán ítélkezel :) "1"
2015. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!