Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mi az előnye és hátrány ha 1....

Mi az előnye és hátrány ha 1. o-4. o-ig összevont iskolába íratom az elsős gyermekemet?

Figyelt kérdés
5.et már rendes osztállyal kezdi majd..
2015. jan. 28. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy bennem van a hiba, de én ennek semmi előnyét nem látom. Képtelenségnek tartom, hogy a tanító ennyi felé tudjon figyelni!
2015. jan. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Van ilyen Magyarországon?
2015. jan. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Van.

Ilyenbe jártam 30 éve, ilyenbe járt pár éve mindkét lányom. Nagyon szerették, jó volt.

Neked kell eldöntened. Erről ugyanúgy megoszlanak a vélemények, mint a vegyes ovis csoportokról.

2015. jan. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon szuper tanító néninek kell ahhoz lennie, hogy egyszerre tudjon betűt tanítani az elsősnek, és Fekete Istvánt a 4. osztályosoknak. Ráadásul jól!!!


Ha van más megoldás, én nem az összevont osztályt választanám.

2015. jan. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19%

Hátránya nem nagyon lehet,hiszen biztos,hogy kevesebb gyerek van összesen egy összevont iskolában,mint egy osztályban.

A tanító meg biztos személyesebben tud törődni a gyerekekkel,szente még pihenés is,vagy kikapcsolódás az néhány elsős gyerek után a néhány negyedikes,stb.

2015. jan. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!