Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen iskolatáskát vegyek...

Milyen iskolatáskát vegyek leendő elsősömnek?

Figyelt kérdés
Kisfiam szeptemberben megy iskolába, és bár tudom, hogy ez még sokára lesz, de jövő hónapban megyünk külföldre sógornőmnek az esküvőjére, és ő mondta, hogy ott az ilyen iskolai cuccok fele annyiba kerülnek mint itt, szóval gondoltam a táska, tolltartót beszerzem ott. Mindenképpen valamilyen adidas, vagy nike táskában gondolkodom, mert kisfiam elég hamar megunja az adott meséket, és nincs kedvem kéthavonta táskát cserélni, így megegyeztünk, hogy egy sima fekete táskát kap, és azt olyan kulcstartóval, kitűzővel díszíti amilyennel csak akarja. De milyen ezekből a fajtákból a jó? Légyszí írjátok le a véleményeteket, ha valakinek ezekből a márkákból táskája és, hogy meddig bírta!
2015. febr. 16. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem anyám hatodikos koromban vett egy DC táskát 10ezerért és még mindig azt hordom. Most vagyok 9, és még jó állapotban is van.

Egyébként ez attól is függ hogy menyire vigyázz rá a gyerek.

2015. febr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Majd akkor válaszolj, ha a kérdező gyereke 6.-ba megy, jó?

Pfff...

"Mindenképpen valamilyen adidas, vagy nike táskában gondolkodom,"

Inkább olyanban gondolkodj, ami elsősnek való. Ne a NÉV legyen a lényeg.

Hama, Herlitz, Belmil, Budmil és még 1000 van, ami elsősnek való és jó.

A lányomnak Belmil van, elégedettek vagyunk vele.

[link]

2015. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a nike-nak,adidasnak nincs merev falvú táskája.Én inkább ezt jvasolnám,h merev legyen,és a hátánál párnázott.Az első válaszoló nagyon jó márkákat írt.Az én lányom is szeptemberben megy iskolába,és mi is Belmilt veszünk.
2015. febr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A második válaszolóra gondoltam, hogy jó márkákat írt.
2015. febr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, csak merev falú legyen, hogy ne cssze szét idő előtt a gerincét/tartását!
2015. febr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!