Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen iskolatáskát vesztek...

Milyen iskolatáskát vesztek leendő elsősöknek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Amilyen tetszik neki,miért te?
2011. jún. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én még nem tudom,azért kérdeztem.

Ha a lányomon múlna,akkor egy fiús Toy Storysat vennék,mert neki az tetszik,hiába mondom neki,hogy az fiúknak való.

2011. jún. 20. 13:31
 3/8 anonim ***** válasza:

ÉS?

Ha az teccik akkor az teccik.

Nem kötelező rózsaszín hello kittyset venni.

2011. jún. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azért nem szeretnék olyat venni neki,mert nem szeretném ha majd az osztálytársai azzal piszkálnák,hogy fiús táskája van.

Hello Kitty-set sem szeretnék:)

2011. jún. 20. 13:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szi,hát szerintem nem ez az elsődleges szempont.Az én lányom most végezte az elsőt és először ergonómiai,tehát a gerincoszlopot kímélő táskát vettünk neki,ami mellesleg rohadt drága kb. nyolcezertől a csillagos égig tart a határ anyagilag.Na most ez eléggé nehéz volt,ill. nálunk tantárgyanként külön mappába kérik csomagolni a könyveket füzeteket.Na most egész egyszerűen nem fér bele normálisan a táskába minden cucc,ill. az uzsonnát is be kell rakni,az inni való sem árt,ha biztos helye van és nem borul ki.Ezeket mind vedd figyelembe.Nálunk leginkább a budmilnak a sima hátitáskája vált be,nem az,ami a régi iskolatáskákra hasonlít,hanem ami egy hátitáskára.Magas,elég széles és tágas és.Én nem is fogok mást venni.A gyerekem is imádja és mellesleg jól is néznek ki,igaz ezekből még nem láttam Hannah Montanast,meg ilyesmit,de szép színválasztékban kapható.Remélem segítettem.
2011. jún. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a Decathlonban veszek majd a fiamnak olyan hátizsákot,aminek van tartása,egy drágább kategóriásat,ami kitart legalább az alsó tagozatban.

A mi leendő sulinkból csak pénteken kell hazahozni a táskát,és akkor sem ő hozza majd.

Az én fiam Transformereset szeretne,de nem adok ki egy olyan táskára pénzt,ami lehet,hogy fél év múlva már nem is tetszik neki,úgysem ezen múlik,hogy szeretni fog-e suliba járni:)!

2011. jún. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi olyat vettünk, aminek van füle és lehet húzni is a földön, mint egy kis bőröndöt. (vannak kerekei) De a mérete rendes iskolatáskáé, és lehet háton is hordani. Azért ilyet választottunk, mert egyrészt sok könyv kell majd neki, más részt 2 busszal kell menni a suliba és így egyszerűbb. Vaterán vásároltuk neki.
2011. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom is most megy elsőbe és én egy jobb fajtát,(ami mellesleg a lányomnak és nekem is nagyon tetszik) ,a Herlitz Midi Pussy Deluxe iskolatáskát vettem neki.Pillekönnyű és a háta is tökéletesen ki van dolgozva. [link]
2011. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!