Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Német vagy angol nyelvet...

Német vagy angol nyelvet tanuljon egy gyerek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 10. 10:50
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
29%
Orosz vagy kínai a legjobb. Fiam kínait fog. Ha ezekre nincs lehetőség akkor inkább német majd utána angol.
2015. márc. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
68%
semmi ertelme Magyarorszagon elso nyelvnek kinait tanulni, orosznak sem sok.
2015. márc. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
50%
Elsősorban angol, az a legfontosabb. De hogy hogy csak 4.től? Normális helyeken már oviban is tanítanak angolt, aztán suliban elejétől fogva. Ma már az angol az alap, anélkül még pincérnek se vesznek fel. Emellett szeirntem nagyon fontos a német is, de csak második nyelnek. Én olastz tanultam, kb semmit sem érek vele, német jobban jönne. De angol nélkül meg semmire sem mész.
2015. márc. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
60%

Majd a gyerek is fogja ezt választani.

Unokaöcsémnél az angolt kezdték el, és igen utálta, pedig minden tantárgyból 5-s volt. Imádta az iskolát csak az angolt nem. A tanár javasolta, hogy következö évtöl próbálják meg a németet, és elsö naptól kezdve szerette, és abból is 5-s lett.


Habár fiaim német anyanyelvüek, de ha Mo-n élsz én is az angolt ajánlom.


De az sem mindegy ki fogja tanítani, és milyen körülmények között. Te melyik nyelvet tudod, melyikben tudsz segíteni majd.

2015. márc. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
54%
7 évig angolt, 5 évig németet tanultam. Mindenféleképp az angolt javasolnám, egyszerű és mindenhol értik. Én szeretem a németet is, bár nehezebb volt tanulni, logikátlanabb, mint az angol. Az 5 év német tanulás alatt végig azt hallgattuk a többi tanárunktól, hogy a némettel semmire sem megyünk, csak ha Balatonon vagy német nyelvterületen szeretnénk dolgozni.
2015. márc. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
77%
Pont Mo.n van értelme oroszt és kínait tanulni
2015. márc. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
24%
aha, mivel tele van az orszag orosz es kinai cegekkel.
2015. márc. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
9%
Német után könnyebb az angol
2015. márc. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
0%
Bizony elég sok nagy cég van és egyre több kínai lesz.
2015. márc. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
93%
Sorolj fel Magyarorszagon 3 nagy kinai ceget, ahol elony a kinai nyelvtudas.
2015. márc. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!