Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Akinek a gyereke halasztott...

Akinek a gyereke halasztott egy évet az iskolakezdéssel, hogy történt a beiratás?

Figyelt kérdés
Az iskolai beiratáskor csak oda kell adni az óvoda által kiadott papirt,hogy óvodában maradást javasolják? És rögtön elfogadják ezt? Vagy hogy zajlik ez az egész?
2015. ápr. 11. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért kellene bármilyen papírt vinni?
2015. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Le is írtad a választ.Odaadod a papírt felírják egy nagy könyvbe a gyerek nevét,meg alá kell írni,és ennyi.
2015. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk felvételizni is kellett. Amikor eldöntöttem tavaly, hogy egy évet még ovis lesz, akkor csak jeleztem az adott iskolában, hogy maradjon a neve a jelentkezők között, de az adott évben még nem kezdünk. Így most automatikusan küldték, hogy ekkor és ekkor lesz nyílt nap és mikor van felvételi.

Szóval ha nem viszed el a dolgait, amikor bwíratkozás van, akkor nem is tudják felvenni. Marad a következő év. Nekem meg sem fordult a fejemben, hogy adnak az oviban v.mit, amiben javasolják az oviban maradást. Legalábbis nem az iskola felé.

2015. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De azért kell igazolás,mert aki iskolaköteles korban van, őt kötelező beiratni iskolába. Köszönöm a válaszokat.
2015. ápr. 13. 10:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a héten megyek beíratni. Kaptunk az ovitól egy papírt, hogy javasolják hogy még egy évet maradjon, ezzel mi is egyet értettünk. Felhívtam a sulit, lakcímkártya meg az a papír kell. Ennyi. Augusztus végén lesz 6 éves, tehát iskola köteles, ezért kell beirtani hiába nem megy. Legalább is nekem ezt mondták.
2015. ápr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!