Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjobb döntés?...

Mi lenne a legjobb döntés? Iskolakezdéssel kapcsolatban.

Figyelt kérdés

Lanyom nagycsoportos. A barátnőjével elválaszthatatlan jo barátnők, az oviban is, itthon is, mert majdnem szomszédok is vagyunk. Egészen kis koruktól ismerik egymást. Azt terveztük, hogy iskolába is egyutt fognak járni, mindketten nyáron lesznek 6 évesek. A gond az, hogy nálunk az ovonok azt mondtak jobb ha még marad egy evet, mert érzelmileg még nem annyira érett, picike vékonyka is. En is igy gondolom, ezert. beleegyezésemet is adtam hogy marad még egy evet. A baratnojerol viszont azt gondoljak az ovonok, hogy menjen, mert mindenben megfelel. Az Anyukaja viszont nem igy gondolja, szerinte sem érett még érzelmileg a kislány, na es nagyon picike, szintúgy mint az en lanyom. O ha ellenzi az ovonok véleményét, akkor bizottság elé küldik a kislányt, ahol megvizsgálják, hogy tényleg igy van-e.

Lehet hogy hülyeség, de megfordult a fejemben, hogy mégsem volt jo döntés, hogy olyan hamar beleegyeztem hogy maradjon. ( ha nem értek egyet az ovonok véleményével, akkor elküldik ot is a bizottság elé)

Tudom nem az a cél, hogy mindenképp egyutt kezdjek az iskolát, a saját gyerekem érdeke sokkal fontosabb, hogy éretten kezdje a sulit, de ti hogy dontenetek az en helyemben?

Es hogy dontenetek a másik anyuka helyében? Mi lenne a legjobb?


2014. nov. 7. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Az óvónőkre hallgatnék, ők jól ismerik mind a két kislányt, látják, hogy foglalkozások alatt hogy teljesítenek, mennyire figyelnek. Ismerek olyan embert, akinek az anyukája a javaslat ellenére iskola éretlen gyerekét iskolába vitte, nagyon kínlódott, rengeteg fekete pontja volt, állandóan panaszkodtak rá, pedig csak egy év kellet volna még neki.
2014. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A tiéd mindenképp maradjon.

A másik kislány akkor, ha a nevtanban megerősítik, hogy tényleg jót tesz neki, ha marad az oviban. Értem, hogy jó barátnők, de ha az egyik iskolaérett, akkor az menjen suliba. Ha a másik anyuka azért tartaná vissza, hogy együtt legyenek a gyerekek, azzal nem értek egyet, de ha a másik kislány is határeset, akkor járja ki hogy maradjon.

2014. nov. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!