Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » A kislányom elég rossz evő és...

A kislányom elég rossz evő és ebből fakadó problémákkal mit kezdhetek?

Figyelt kérdés

Kislányom most első osztályos. Nagyon válogatós, két kezemen meg tudom számolni mennyi ételt eszik meg amit kifejezetten szeret is.

Iskolában az étkezését én fizetem.

Nap nap után kapja az üzenő füzetébe a "beirasokat", hogy nem eszi meg az ebédet.

Már beszéltem is a tanár nővel de az óta is tart.

Mintha nem tudná felfogni a tanárnő.

Ti mit csinálnatok?

Kérem az olyan válaszokat mellőzni, hogy miért nem eszik mást a gyerek.

Baba kora óta próbálkoztunk mindennel de az olyan ételt amit nem eszik meg nem tukmalhatom belé.

Köszönöm.



2015. ápr. 25. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nem eszik bent akkor felesleges szerintem fizetni. csomagolj neki olyat amit megeszik
2015. ápr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért is fizetem neki mert ha esetleg van olyan amit megeszik vagy szeret akkor tudjon enni belőle.
2015. ápr. 25. 22:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is válogatós voltam, így ha olyan étel volt, azt nem ettem meg, amit szerettem azt meg igen, de ezzel a kutya nem foglalkozott, miért kell ezért beírást adni? :o ha éhes maradtam ettem otthon. De egyébként ha belefér az idődbe, főzöl csomagolhatsz neki ebédet is, esetleg ha előre megvan a menza menüje csak azokra a napokra csomagolj valami plusz kaját neki, amikor olyan étel van amit nem szret.
2015. ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

aza baj hogy mindig beír a tanárnő?

neki kötelessége, én meg legalább tudnám, hogy ma sem evett bent.

várnám a pillanatot mikor nem ír be, meg is ünnepelném :)

2015. ápr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Figyelj ha valaki válogatós kis korában az én vagyok.

Sokáig csak vanilíás karika és rostos volta a napi betevőm hiába adtak volna bármi mást is.

Aztán egyszer csak "kinőttem" mert más ételeket is megkívántam szóval szerintem ki fogja ezt ő nőni.


UI: Ettől függetlenül semmi hátrányom nem lett most 19 éves vagyok 2m magas és 93 kg (sportos testalkatú)

Lényeg hogy adogasd meg neki a lehetőségeket aztán egyszer majd valami kelleni fog neki tuti. :)

2015. ápr. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát legalább foglalkozik vele.

Mi így jártunk: Felhívott a tanítónő, hogy a gyereknek fáj a hasa, menjek érte a suliba. Elkéredzkedtem a munkahelyről, elmentem a gyerekért. Du 2 körül.

-Mit ettél kislányom?

-Nem tudom.

-Reggelire mi volt? Megetted?

-Szendvics, ja, itt van a táskámban.

-Ebédre mi volt?

-Túrós tészta, nem ettem meg, utálom.

-Aha, és nem vagy éhes?

-De.

Még jó, hogy az ÁNTSZ-től nem kért papírt, hogy nem fertőző...

2015. ápr. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!