Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Tanulni szeretnék, felvételezn...

Tanulni szeretnék, felvételezni idén, buktam, rossz vagyok, de ez az én álmom, mit tehetnék, sikerülhet?

Figyelt kérdés
Harmadikban buktam matekbol,pótvizsgán átmentéma,negyedikben buktam angolból,pótvizsgán buktam. Zavartam az osztályt,nem dolgoztam órán,ültem az asztal tetején és röhögtem a semmibe,elkap a sírás mikor ezt írom. Leálltam vele,de későn. Eltelt négy év és még mindig ezzel piszkálnak az orvosok. Annyit tanulok! Olvasok,számolok, írok! Délután négyig tanulok egész végig,de semmi. Olyan osztályba járok,ahol írás,számolás,vagy olvasás zavaros gyerekek vannak. Minden álmom hogy idén (hatodikos vagyok) felvételizzek abba a középiskolába,ami nekem nagyon fontos! Arra gondoltam,ha megmutatom,nem ezek a gyerekek közé való vagyok,jeles lennék,és nagyon sokat tanulnéköd talán,sőt sikerülhet! Mit gondoltok,lehetséges ez,hogy én felvételizzek idén? 13 lány.

2014. szept. 4. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy próbálkozhatsz! A jelenlegi iskoládnak nem is kell tudnia róla, a kiszemelt sulidban pedig nem ismernek:)

Az orvosok nem értem, hogy jönnek ide, de ha tényleg teszel értem, akkor lehet, hogy a más környezetbe való kerülés segíteni fog:)

Egyébként hogy megy a matek és a szövegértés, szövegalkotás? Esetleg vehetnél pár felkészítő könyvet, és nagyon ajánlom, hogy csináld meg az eddigi összes felvételit.

2014. szept. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A matek a kedvenc tantárgyam,jól,megy! Irodalommal sincs gond,se ezekkel. Jó tanuló lennék relatív.
2014. szept. 4. 16:08
 3/3 anonim válasza:
Milyen orvosok? Amúgy nem hiszem, hogy gond lenne, egy felvételinél az fogja érdekelni őket, hogy most mit tudsz, és nem az, hogy korábban hogyan viszonyultál a tanuláshoz.
2014. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!