Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Kisfiam elsős sajnos elég...

Eszter7701 kérdése:

Kisfiam elsős sajnos elég érzékeny mert átélt egy rossz válást, emiatt kikezdik az osztályban sokszor ütik volt hogy megverték. Kinek lehetne szólni?

Figyelt kérdés
Szóltam a szülőknek de felháborodtak, hogy ez nem igaz. Az osztályfőnöknek is szóltam de azt felelte nem lehet mindig mellette a szünetekben.Minden nap azon rettegek, hogy mi történik vele.Fejlesztéseket kap az iskolában ezért nem lenne jó ha másikba vinném. Csúfolják, hogy ő lány meg a cuccait, mert a lányokkal jól kijön és velük játszik. A gyermek védelmisnek hiába szólok mert az igazgatónő férje tölti be a posztot és gondolom így nem sok mindent tenne, vagy igen? Mit tegyek? Egy aggódó anyuka!
2013. dec. 1. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az igazgató sem járható út, elvinném másik iskolába, vagy magántanárhoz vinném. De azért megpróbálhatnád az igazgatónő férjét is. Max azt mondja, nem.
2013. dec. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben azonnal beíratnám valamilyen küzdősportra, férfi edzőhöz. Hidd el, csodákat tenne a gyerekkel!!! Megerősödne az önbizalma, nyitottabbá válna, az edzésen megtanulná megtalálni a közös hangot a többi fiúval, ráadásul lenne előtte egy erős férfi példakép is, akire felnézhet. Ez később kamasz korában is hasznos dolog lesz! Pár hónap, és kitörhetne az áldozatszerepből!!! Mert sajnos addig, amig látják rajta a többiek, hogy érzékeny, mindig céltábla lesz.

Ne sulis edzésre vidd, mert ott ugyanazokkal kerülhet össze, akik a suliban is bántják. Inkább kezdjen tiszta lappal. És persze olyan edzőt válassz, aki azért az első időben kellő empátiával tudja kezelni, hogy visszahúzódó gyerek, és inkább elő tudja csalogatni a csigaházából!!!!

2013. dec. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egy hónapja beirattam kung-fu edzésre és én is bízom benne, hogy lesz eredménye, mert szereti az iskolát és a tanárnéniket is.
2013. dec. 2. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!