Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mennyibe kerül majd kb az...

Mennyibe kerül majd kb az elsős könyvek és ceruzák füzetek Stb?

Figyelt kérdés
2015. máj. 2. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Könyvek kb. 15.000, írószerek, füzetek szintén max. 15. Ebben van rajzlap, írólap, jó minőségű színesek, ceruzák, gyurma, stb.
2015. máj. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

A tankönyvek néhány éve ingyen vannak.

A füzeteknél, egyebeknél rengeteg múlik a minőségen. Augusztusban vehetsz füzetet 20 Ft-ért, meg 250-ért is. Ceruzát is vehetsz 300Ft/db áron, meg kapsz 100Ft/5 db-ot is.

2015. máj. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tavaly ment elsőbe... 60 ezer forintig számoltam. Ezen felül ruhák,cipők... Idén megy a másik gyerkőc is elsőbe.
2015. máj. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jesszusom !!!

A tankönyv amugy is ingyen lenne nekünk!!

Nem lehet valami támogatást kèrni az önkormányzattól?

Nagycsaládosok vagyunk!

2015. máj. 2. 20:44
 5/12 anonim ***** válasza:

Munkahely adhat beiskolázási támogatást, utalvány formájában, 20-30 ezer ft körül. Tanszerekre jól jön.

Nekünk két éve kb. 20 ezer volt a beiskolázás, úgy hogy a könyvek ingyen voltak. Tornacucc csak tornacipő kellett. E mellett a napközi olyan tizezer per hó. Teljes áron. Gondolom kedvezmény jár nektek.

2015. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mi is, 4 iskolásom van.

Augusztusban lesznek akciók, jóval olcsóbb minden, akkor kell füzeteket stb. venni. Ruhákat is lehet venni olyankor pl. az Auchan-ben, Tescoban. Nem kell feltétlenül méregdrága táskát venni, én a fiúknak egyszerű, gyerekmintától mentes Budmilt vettem, 5-6 évig táska volt, pedig busszal hordták. Érdemes az iskolától elkérni a listát,mire lesz szükség, elég csak azt megvenni. Tornacipő is van olyankor akciós, tornadressz is.

Persze, hatalmas összegeket el lehet költeni, de minek? Én pl. el szoktam tenni az előző évek naptárait, abba kötöm a füzeteket. olcsó, egyedi, a gyerekek szeretik, tartósabb, mint a bolti papírbetétes füzetborítók.


Nálunk pl. van jól működő Nagycsaládos Egyesület (helyi), augusztus. vége felé el szoktuk vinni a kinőtt, de hordható ruhákat, iskolaszereket, csereberélni, odaadni annak, akinek még jól jön. Nézz körül, hátha van valami hasonló Felétek is!

2015. máj. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én augusztusba veszem meg dolgokat 30ft/db füzetek 2 iskolás fiamnak szépek mintásak és be sem kell kötni ,illetve nekünk van lista mit kell megveni ,
2015. máj. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó, te aztàn segítetted a legtöbbet!!
2015. máj. 3. 19:28
 9/12 anonim ***** válasza:
:D
2015. máj. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jahh 3-as voltam.. bocsi de nagyon tetszett a válaszod az utolsónak! :D ;)
2015. máj. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!