Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bartos Erika Anna Peti Gergő...

Bartos Erika Anna Peti Gergő könyvek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjuk a fenti mesekonyveket, regota vadaszom egyes reszeit, sajnos hiaba:(

A kovetkezot olvastam a jofogas.hu oldalon, masolom: "Anyukák ne vegyétek méreg drágán ezeket a könyveket! Hamarosan újra kapható lesz csak már a családi fényképek nélkül, mert már a gyerekek nem akarnak szerepelni a könyvben! Ráadásul hasonló áron lesz a könyv, 2300 Ft körül! Az infó a könyvkiadótól van!"


Tud erről valaki valami konkrétat? Igaz ez a hír?


(Arrol most ne nyissunk vitat hogy kinek mi a velemenye az Írónőről es a muveirol, koszonom)



2015. márc. 6. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom gyerekkönyvesboltos rokontól, h abszolút nem fogják forgalmazni az írónő gyerekeinek kérésére.

Szerintem írj levelet a kiadónak, az lehet az egyetlen biztos forrás.

2015. márc. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudtak megegyezni még tavaly év vége felé a kiadóval, így megszüntették a gyártását, forgalmazását.

Valamint a gyerekekről szóló "pletyka" is igaz. Igazából ez az, ami közrejátszik a dolgokban.


A könyveket már nem fogják sehol sem újra forgalmazni.

2015. márc. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig a könyvek szerint igazi csodagyerekek. Szegények mpost legalább már beleszólhatnak hogy anyuci belőlük csinál aranytojást tojó tyúkot.
2015. márc. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szomorúan hallom. :(

De szerencsére nekünk meg van az összes része.

2015. márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!