Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Debreceni ált. Iskolákról...

Debreceni ált. Iskolákról vélemények?

Figyelt kérdés
Fazekas, Benedek Elek, Csapókerti, Svetits és esetleg a Bocskai érdekelne. Mennyire "pénzes" iskola, családias hangulat, "kisebbség" kérdés...
2015. máj. 4. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csapókertibe a menekült táborból hordják a gyerekeket. A Bocskaiba a keresztfiam járt, tesót már nem odavitték, nem véletlenül. A Svetitsről jót hallottam, a Benedekbe én jártam. Miután az jó régen volt, tanári kar kicserélődött, így már nem tudom milyen. Akkor nem vittem volna oda a gyerekemet. Semmi extra, átlagos suli.
2015. máj. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A Csapókertit mi is kizártuk a menekültek miatt, de van ismerős akinek odajár mindkét gyereke és csak jókat mondanak a suliról. A Bocskaira sokan panaszkodnak, A Bemedel eéággá gyemge oslpéa éett- A Svetits jó, A Fazekasba jár az unokatesó, vegyes véleménnyel. Mi a Karácsony Sándorba Járunk ami a Komáromi Csipkés György téren van, én nem bántam meg, hogy oda irattam a fiam. Nagyon jó osztályba jár, az alsós tanárok mind jók, s az is közel van a te általad kinézettekhez.
2015. máj. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A Csapókerti nagyon jó suli (így utólag) és igen régen voltak menekültek de külön épületbe voltak így sok vizet nem zavartak,mivel bezárták a menekült tábort így már egy darab sincs.Én most vagyok 8.-os és én szeretem, az oktatás nagyon jó:)
2017. jan. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!