Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » 18 kerületi általános iskola:...

18 kerületi általános iskola: Szt Lőrinc katolikus egyházi iskoláról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
köszönöm

2015. máj. 6. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egyházi iskola, az csak jó lehet.
2015. máj. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, hogy írtál. Kifejtenéd bővebben, megköszönném :)
2015. máj. 8. 14:34
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Én nemjártam egyházi iskolába isten örizen az apácáktól mindenért szólnak.
2015. máj. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Timiii12 válasza:
én még oda járok moat fogok végezni szeritem nagyon jó suli én nagyon szeretem és nem tanítanak apálcák nem tudom honnan vetted ezt a hülyeéget....
2016. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dori1221 válasza:

Röviden: FANTASZTIKUS!

Kicsit bővebben:

- Diákok: nagy többségében kedvesek, befogadóak. A legtöbb osztály nagyon jól összekovácsolódott. Mivel ez egy kis iskola, ezért az osztályok a többi osztállyal is jóban vannak. Mindenki ismer mindenkit ( akár csak látásból).

- Tanárok: Többségük rendes, kedves. Természetesen itt is akad néhány kevésbé szimpatikus ember, de is is van olyan, aki szeretettel és megértéssel fordul a gyerekekhez.

- Iskola: Egy viszonylag kis iskola. Két emelete van. Minden évben két osztályt indítanak ( kb 22-25 fő/ osztály). Az iskolában a diákok rajzai láthatóak a falakon. A tantermek normál méretűek, és azok is ki vannak díszítve. A szekrények színesek, kulccsal zárhatóak. Az iskola színvonala átlagos.

- Programok: Az iskolában sokféle rendezvény van. Pl: Szent Lőrinc nap, farsang, sulibuli, sportnap, kirándulások.

Mivel ez egy katolikus iskola, ezért természetesen vannak ennek megfelelő programok is. Vannak misék, amikre kötelező elmenni és vannak áhítatok is, de szerintem ezeket ki lehet bírni.

- Osztálykirándulások: Év végén 3 napos osztálykiránduláson vesznek részt a diákok. Ezek nagyon jó közösségépítő táborok. A helyszínt az osztályfőnök és a diákok döntik el. A programokat alapvetően az ofő határozza meg, de a gyerekek is ajánlhatnak ötleteket.

- Összességében szerintem egy szuper suli. Én ide jártam mind a nyolc évig és imádtam. Fantasztikus a hangulata és nagyon szoros barátságokat kötöttem itt.

2020. jan. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!