Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Váltanátok iskolát?

Váltanátok iskolát?

Figyelt kérdés

Egy kis faluban lakunk 16-an vannak egy osztályban. A lányomnak sajnos nem sikerült a beilleszkedés, először azt hittem, hogy az ő hibája, hiszen hogy lehet, hogy 16-ból senki nem áll vele szóba. Most volt egy szülői értekezlet, és teljesen sokkolt. Mondjuk 5 lány van, szóval lehet, hogy közülük egyik sem az esete, a fiúk meg hát, nem tudom itt mi lesz.

Múlt héten volt egy olyan verekedés, hogy mentőt kellett hívni. Az egyik fiú tapogatja a lányokat. 2 fiú körbepisilte az egész wc-falát. Az, hogy órán nem lehet tanítani ezek után az igazán semmiség. Teljesen le vannak maradva az anyaggal.

Mondtam a lányomnak, hogy elvisszük másik iskolába, és teljesen kiborult. Nekem is gond lenne a munkában, nem tudom, hogy érnék oda érte. Mivel itt le vannak maradva, félek, hogy az új iskolában hátránnyal indulna. De a jelenlegi iskolában komolyan már a testi épségét féltem.


2015. máj. 10. 02:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Keresnék másikat a helyedben.
2015. máj. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én váltanék a helyetekben.Beszélgess el a lányoddal .Természetes hogy fél az újtól de ha itt sincs barátnője nincs mit veszíteni.Én átvittem a lányom másik iskolába.Igaz hogy 6. után de nem bántam meg.2 év alatt sokat fejlődött az új iskolában.
2015. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nekem nem kérdés, vinném máshová.

Már most elvinném az új iskolába megnézni, hogy ne féljen annyira a változástól. Ismerkedjen meg a tanító nénivel, esetleg a gyerekekkel is. Amikor iskolát váltottunk, én kértem egy próbanapot, add nézze meg a lányom magának az új helyet.

Nyáron pedig azokat a részeket gyakorold vele, ahol lemaradása van.

2015. máj. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!