Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Váltanátok így iskolát? Több...

Váltanátok így iskolát? Több lent.

Figyelt kérdés
3-os vagyok angol tagozaton tanulok. 1 év van vissza. Most középszintű angol érettségit csináltam, nem tanultam fölöslegesen. A másik suliban 5 éves a képzés, 2 osztályba vennének át. Tehát 2 évet újra kéne járnom. 20évesen végeznék, de azt tanulnám amit szeretek, a későbbiekben könnyebben kerülhetnék be fősulira. Mostani osztályom és gimim is utálom. 1 2 ember van akit szeretek és félek h elveszítem őket, félek az új környezettől, és attól h később valamiért megbánnám a döntésem, bár nem hinném. Ti mit tennétek?
2011. máj. 30. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Már kérdezted, nem? A többség akkor is azt mondta, hogy menj.
2011. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát én nem vagyok oda az angolért úgyhogy én németet tanulnék mert egy szót nem tudok még belőle, de többre mennék vele.


Szerintem válts sulit, 2 év nem sok, pláne ha a jövőd múlik rajta.

2011. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a lényeg, h amit csinálsz azt szeresd, aki pedig a barátod, azt nem veszíted el,ha elveszíted, akkor nem volt a barátod.Ráadásul lesznek újak:)
2011. jún. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!