Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen iskolatáskát vennétek...

Milyen iskolatáskát vennétek elsős kisfiúnak max.20 ezer Ft-ig?

Figyelt kérdés
2015. máj. 24. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Ars una taskat vettem, ergonomikusat, a dobozos fajtat.

De a Belvil taskakat is ajanljak.

2015. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]

Elirtam a nevet, erre gondoltam.

2015. máj. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én Belmilt vettem a lányomnak, elégedett vagyok vele.
2015. máj. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi is Belmilt vettünk :)
2015. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Dudok Andrásné ***** válasza:
75%
A jó iskolatáska nem az ártól és a gyártótól lesz az.Az unokámnak bármilyet megvettem volna.Ő egy 3ezreset választott 100as boltból.Lényehhogy ne érjen le a popsiig,ne törje a hátát,vállát.A régi hagyományos szélesedő iskolatáska.Ja és azokban vannak olyan fix rekeszek amiben nem lesz szamárfüles minden 2 nap alatt.
2015. máj. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

"A jó iskolatáska nem az ártól és a gyártótól lesz az."

Hát, azért...

"Ő egy 3ezreset választott 100as boltból. Ja és azokban vannak olyan fix rekeszek amiben nem lesz szamárfüles minden 2 nap alatt."

Mint ahogy a drágább, márkásokban is. Mellékesen: erre való a füzetbox.

Bocsi.

2015. máj. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5. válaszoló:de,sajnos a minőség függ az ártól!Mondjuk pont letojom,ha éppen a füzet sarka szamárfüles-bár mint írták erre való a box-,ám az kicsit jobban érdekel,hogy ergonomikus legyen,a gyerek háta,lába,ízülete ne sérüljön.Ezt pedig egy 3000 ft-os táska nem tudja!
2015. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
persze a 20 000ft viszi magát nem?
2015. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem, vinni nem viszi magát, viszont az ergonómikus kialakítás miatt a gyereknek nem fog fájni a háta, nem lesz gerincferdülése.

Nem véletlenül drágák a jobb minőségű iskolatáskák.


A sima hátizsák nem nevezendő iskolatáskának, azokat sportoláshoz találták ki az edzőruha cipeléséhez, nem több kiló könyvhöz.


De mindenki olyat vesz, amilyet szeretne, illetve az anyagi kerete engedi, de mivel a kérdező 20.000 forintig kérdezte, annyiért már lehet jó iskolatáskát venni.

2015. jún. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Gerincferdülése nem a táskától lesz, hanem attól, hogy szarul hordja.
2015. jún. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!