Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Kb. hány nadrágja, felsoje...

Kb. hány nadrágja, felsoje van kisiskolás lányodnak? Ami egyszer rajta volt, mindig kimosod vagy még felveheti még egyszer?

Figyelt kérdés
2015. aug. 20. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Kisfiam van. De mindennap tisztát kap mindenből, max. a pulcsit hordja 2 napig. De csak akkor ha nem volt rajta egész nap. Így 6-7 db van mindenből.
2015. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Nadrágot, pulcsit max. kétszer vesznek fel.


Mennyi van? Pulcsi min. 30, nadrág 20.


Tesóról, unokatesóról is van sok.

2015. aug. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is kisfism van,de ha a lányom is ennyi idős,akkor sem csinálnám másképp.

Nadrágot/farmert,és pulcsit max. 2 napig hord.

A többiből tisztát kap minden nap.

10-12 nadrágja/farmerja lehet,és 8 pulcsija.

De most,hogy másodikba megy,nagyot nőtt,úgyhogy jövőhéten beiktatunk egy iskolakezdős ruhavásárlást.

2015. aug. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Most lesz 2.-os a lányom. 2 farmere van, meg 3-4 cicanadrágja. Pulcsija 4-5 db.

Ha csak fél napot van egy pólóban és nem izzad bele, stb, akkor ráadom másodszorra is.

Nacit, pulcsit nem mosok minden alkalommal.

2015. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Fiam van. Tavaly elsős volt, volt 4 nadrágja és 5 pulcsija. Ha nem koszolja össze ezeket, akkor 2-3 napig ugyanabba jár. Minden mát naponta cserélek.
2015. aug. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nadrágot max kétszer adok rá, pólót egyszer, kardigánt, pulcsit szintén kétszer. De inkább minden nap másikat. Kb 10 nadrágja van, 30 pólója, 4 kardigánja, 5 pulcsija. Inkább mosok egy héten többször, de azért az iskolában, buszon összekoszolja magát, kiizzad. Most lesz elsős.
2015. aug. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

Hát én nem tudom hány van kb., nem túl sok. De ha tehetném több lenne egy kicsit.

Én minden nap tisztát adok rá mindenből. Hétvégén mosok.

Tehát olyan 5 db van kb mindenből. Mondjuk így ugyanaz van rajta következő héten is, igaz tisztán.

Régebben mikor ovis volt sokkal több ruhája volt mert könnyebben tudtam neki venni, meg kaptunk is sokat.

Úgyhogy lehet nekem ezért nehezebb most kicsit.

2015. aug. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a felső 2 napig kb. tiszta. a nadrág 3 napig bírja.
2015. aug. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!